Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Game Pass Ultimate Ağustos Avantajları Açıklandı

Xbox, Ağustos 2022 için daha fazla Xbox Game Pass Ultimate avantajını onayladı.

Hizmetin aboneleri, Xbox Game Pass Ultimate ile düzenli olarak değişen oyun serisine ek olarak, EA Play kitaplığı, Funimation’a iki aylık erişim ve daha fazlası gibi daha fazla avantajın kilidini açtı. Xbox, hizmetin düzenli kullanıcılarına daha fazla değer getiren Ağustos 2022 için Ultimate avantajlarını resmen onayladı.

Xbox Game Pass Ultimate’a getirilen en son oyunların ve ayrılan oyunların yanı sıra Xbox, bu Ağustos ayında aboneler için üç ana avantaj olacağını doğruladı. Bu avantajların yanı sıra, Two Point Campus, Cooking Simulator, Ghost Recon: Wildlands ve daha fazla oyun, Ağustos Xbox Game Pass oyunlarının ilk partisinin bir parçası olarak duyuruldu.

Game Pass Ultimate Ağustos Avantajları

Game Pass Ultimate

Geçen ayki Ultimate avantajları arasında bir Fall Guys kostümü, The Elder Scrolls Online için oyun içi koleksiyonlar ve Assassin’s Creed Origins’ Deluxe Pack ana odak noktasıydı. Ağustos 2022’de Fall Guys, The Elder Scrolls Online ve Skate 3 için oyun içi ögeler avantaj olarak hizmetin abonelerine sunulacak.

Fall Guys hayranları Temmuz ayında Robot Tavşan kostümünün kilidini açtı ancak bu ay, Muz Suyu veya Gökkuşağı Suyu kabuklarıyla bazı benzerlikleri paylaşabilecek Hindistan Cevizi Sütü adlı bir tane daha alacak. Geçen ay olduğu gibi, The Elder Scrolls Online, Noweyr Paketi’nde mor bir binek ve evcil hayvan da dahil olmak üzere birden fazla oyun içi eşya ile birlikte gelecek.

The Elder Scrolls Online oyuncularının ise avantajlarını elde etmek için 16 Ağustos’a kadar beklemesi gerekecek. Skate 3 ödülleri 11 Ağustos’ta yayınlanacak ve Skate Create yükseltme paketi, Maloof Money Cup 2010 NYC Paketi ve Black Box Distribution Skate Park verilecek. Ayrıca Minecraft Swamp Dweller paketi, MLB The Show 22 yaz paketi, Smite Nickelodeon başlangıç kartı ve üç aylık Discord Nitro da mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.