Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Game Pass – Mayıs 2019 Oyunları

Xbox Game Pass'te Mayıs ayında hangi oyunlar olacak?

Birkaç gün önce Microsoft bir açıklama yapmış ve çok sayıda yeni oyunun Xbox Game Pass üyelik sistemine dahil olacağını duyurmuştu. Son zamanlarda eklenen Just Cause 4 ile platform giderek popülarite yakalarken, Xbox One kullanıcılarını sevindirecek haberlerimiz var. Xbox Game Pass Mayıs 2019 oyunları da belli oldu ve bunların arasında The Surge, Wolfenstein 2: The New Colossus ile dahası bulunuyor!

xbox game pass mayis 2019 oyunlari 1 1

Xbox Game Pass – Mayıs 2019 Oyunları

Wolfenstein II: The New Colossus

Akıcı bir oynanış ve şaşırtıcı şekilde derin bir hikayeye sahip olan Wolfenstein II: The New Colossus, The New Order’ın devamı olarak çıkmıştı. Oyunda B.J. Blazkowicz’in hikayesi devam ederken, 2 Mayıs 2019 tarihinde Xbox Game Pass’e eklenecek.

Wargroove

Sürükleyici, hatta bağımlılık yapıcı bir sıra tabanlı oyun olan Wargroove da Game Pass yolunda. Sevilen oyun 2 Mayıs 2019 tarihinde artık Xbox Game Pass’te olacak.

Surviving Mars

Bir koloni inşa etme oyunu olan Surviving Mars’da uzmanlığınızı kızıl gezegene taşıyacak ve her şeye sıfırdan başlayıp bambaşka bir yeri keşfedeceksiniz. Fantastik elementlerin de dahil edildiği Surviving Mars, 9 Mayıs 2019 tarihinde Xbox Game Pass’te.

Tacoma

Birinci şahıs macera oyunu olan ve bir uzay istasyonuna yolculuk edeceğimiz Tacoma da 9 Mayıs 2019 itibariyle Xbox Game Pass’te.

Black Desert Online

Kısa süre önce Xbox One için çıkış yapan Black Desert, şaşırtıcı şekilde kısa süre sonra da Game Pass’te ücretsiz oluyor. Güney Kore menşeli firma Pearl Abyss tarafından geliştirilen Black Desert Online, devasa bir açık dünyaya sahip ve her yere gidip, her şey olabiliyorsunuz!

Gelecekte de yeni kıtaların, deniz savaşlarının ve dahasının ekleneceği Black Desert, 9 Mayıs 2019 tarihinde Xbox Game Pass’e geliyor.

For the King

Kaotik bir fantastik dönemi konu alan ve roguelike elementleri de barındıran For the King, 10 Mayıs 2019 itibariyle Xbox Game Pass’e eklenecek oyunlar arasında.

xbox game pass mayis 2019 oyunlari 2 1

The Surge

Bloodborne’un gelecekte geçen versiyonu gibi duran The Surge’da bir exoskeleton içindeyiz ve ölümcül bir fabrikadan kaçmaya çalışıyoruz. Tabii bu sırada peşimizde bizi öldürmek isteyen katil robotlar da var!

The Surge, 16 Mayıs 2019’da Xbox Game Pass’e geliyor.

Lego Batman 3

Xbox Game Pass’e son eklenecek oyun ise 16 Mayıs 2019 itibariyle Lego Batman 3 olacak. Buna rağmen ilerleyen dönemlerde yeni oyunların da Mayıs için duyurulması olası!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.