Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Xbox Game Pass Kasım 2023 Oyunları Belli Oldu!

Kasım ayının ilk yarısında Xbox Game Pass kitaplığına eklenecek oyunlar belli oldu. Listede Wartales ve Wild Hearts olmak üzere iki sürpriz yapım bulunuyor.

Microsoft’un abonelik servisi Xbox Game Pass kasım ayında yepyeni oyunlarla kitaplığını daha da genişletecek. Sızıntı konusunda oldukça mahir bir isim olan Dealabs kullanıcısı billbil-kun, ayın ilk yarısında platforma eklenecek oyunların tam listesini paylaştı. Bu yapımların bir kısmı daha önceden duyurulurken, bazılarını ilk kez öğreniyoruz.

Annapurna Interactive tarafından geliştirilen hikaye tabanlı macera oyunu Thirsty Suitors, çıkış tarihi olan 2 Kasım’da Game Pass’in yolunu tutacak. İlk günden abonelik servisine eklenecek bir diğer yapım ise Football Manager 2024 olacak. SEGA’nın bu yılki futbol menajerlik simülasyonu, 6 Kasım’da kullanıcılara sunulacak.

Game Pass Kasım Oyunları Arasında Wild Hearts Var

Onu 9 Kasım’da Yakuza serisinin yeni oyunu Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name ve Dungeons 4 takip edecek. Spirittea, 13 Kasım’da platformdaki yerini alacak. Game Pass kasım ayı seçkisinin ilk bölümünü kapatan oyun ise Coral Island olacak.

game pass kasım 2023 oyunları

Bunların haricinde kullanıcıları iki sürpriz yapım daha bekliyor olacak. Daha önce yalnızca PC ve Nintendo Switch için mevcut olan Wartales, şimdi Xbox Series X / S ve Xbox One da geldi. Bu ayın ikinci sürprizi ise Wild Hearts oldu. 9 Kasım itibarıyla EA Play kataloğuna eklenecek oyun, Game Pass Ultimate üyeleri tarafından ücretsiz olarak erişilebilecek.

Koei Tecmo’nun bünyesindeki Omega Force’un, bağımsız oyunları desteklemek amacıyla kurulan EA Originals‘ın desteğiyle hayata geçirdiği AAA kalitesindeki avcılık oyunu Wild Hearts, ilk olarak şubat ayında piyasaya sürülmüştü. İnceleme yazımızda, bazı kusurlarına rağmen oyunu ne kadar sevdiğimizden bahsetmiş ve 10 üzerinden 9 puan vermiştik.

Game Pass Kasım 2023 Oyunları

 • Wartales (Bulut, Konsol ve PC) – 31 Ekim
 • Thirsty Suitors (Bulut, Konsol ve PC) – 2 Kasım
 • Football Manager 2024 (Bulut, Konsol ve PC) – 6 Kasım
 • Wild Hearts (Bulut, Konsol ve PC) – 9 Kasım
 • Like a Dragon Gaiden : The Man Who Erased His Name (Bulut, Konsol ve PC) – 9 Kasım
 • Dungeons 4 (Bulut, Konsol ve PC) – 9 Kasım
 • Spirittea (Bulut, Konsol ve PC) – 13 Kasım
 • Coral Island (Bulut ve Xbox Series X|S) – 14 Kasım

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.