X-Men Animasyon Serisi Yeni Bölümlerle Geri Dönecek

Wolverine, Rogue, Jubilee ve 90'ların ekibinin geri kalanı Disney Plus'ta yeni bölümlerle geri dönecek.

X-Men Animasyon Serisi, 2023 yılında yeni bir animasyon dizisi ile Disney Plus‘a gelecek ancak bu diziyi diğer animasyon dizilerinden ayıran önemli bir nokta mevcut. Bu yapım 1992-97 yılları arasında yayınlanan sevilen Fox animasyon şovunun devamı olacak.

X-Men ’97 başlıklı içerik, Disney Plus Günü‘nde duyuruldu. Dizi uzun süre yayına girmeyecek ancak 2023 yılında yayınlandığında fazlasıyla popüler olacağına eminiz.

X-Men Animasyon

X-Men Animasyon Serisi Geri Döndü

Orijinal kadrodan herhangi birinin 90’larda hayat verdikleri karakterleri seslendirmeye geri dönüp dönmeyeceğini bilmiyoruz. Ne yazık ki, Cyclops’un sesi Norm Spencer, ağustos 2020’de vefat etti. Şovdaki orijinal seslerin çoğu hala çalışıyor, bu yüzden onları tekrar duyma şansımız hala var.

Orijinal X-Men Animasyon Serisi, Profesör X ve X-Men‘ini (esas olarak Wolverine, Cyclops, Jean Grey, Rogue, Beast, Storm, Jubilee ve Gambit’ten oluşan) “mutant belayı” sona erdirmeye çalışanlarla savaşırken bizlere sunmuştu.

Beş yıllık süre boyunca ekip, Magneto, Apocalypse, Sabretooth, Mr. Sinister, Mojo ve daha fazlası gibi çeşitli düşmanlarla karşılaştı. Dizi, birçok ünlü çizgi roman yayınını uyarladı ve diğer Marvel kahramanlarıyla kesişti.

Rogue, Carol Danvers’ın buradaki güçlerini boşaltmakla ilgili bir bölümde yer aldı ve hatta Captain America bileX dizide ortaya çıktı.

Disney Plus Günü, hizmete girecek olan diziler ve filmler hakkında birçok büyük duyuru yaptı. Yönetmen Deborah Chow ve yıldız Ewan McGregor’un yaklaşmakta olan dizi hakkında konuştuğu Star Wars Obi-Wan gösterisi için ilk bilgiler geldi.

Big Hero 6 yan ürünü Baymax ilk fragmanını aldı ve Baymax da hatırladığınız kadar çekici. Sevilen Predator filmleri, Hulu’da bir yan ürün filmi alacak ve Disney Plus Günü sırasında olmasa da, Marvel’in Hawkeye’ına ilk tepkiler sosyal medyayı sardı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol