Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

WWE 2K23 Resmi Olarak Duyuruldu

WWE 2K23, çıkış tarihiyle birlikte resmi olarak duyuruldu. Oyun, 17 Mart'ta çıkış yapacak.

Sosyal medyada dolaşan söylentiler, 2K’nın bir sonraki WWE oyunu için yakında duyuru yapacağını bildiriyordu. Tüm bu söylentiler elbette kesin değildi ancak WWE 2K23 nihayet resmi olarak tanıtıldı. 2K ayrıca, WWE yıldızı John Cena’nın bu yılki oyunun kapak yıldızı olacağını ve her sürümün kapağında yer alacağını doğruladı.

Oyunun kadrosunda ayrıca Roman Reigns, Cody Rhodes, Ronda Rousey, Brock Lesnar, Steve Austin gibi isimler yer alırken müzisyen ve güreşçi Bad Bunny de oyuna dahil edilecek. Bu yılki oyun, daha önce de bahsedilen Cena’ya odaklanacak ve geçmiş oyunlardan farklı olarak tüm hikayeyi Cena anlatacak. Ayrıca Cena’nın kariyerinin 20 yılı boyunca karşılaştığı en zorlu rakipleri de göreceğiz.

WWE 2K23 Ön Siparişe Özel Hediye Verecek

WWE 2K23

Bu arada oyun, 3’e 3 ve 4’e 4 tek oyunculu ve çok oyunculu karşılaşmalar da sunacak. MyGM’de aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla GM’in yanı sıra ek gösteri seçenekleri, çoklu sezonlar, genişletilmiş maç kartları ve dört oyuncuya kadar daha fazla maç türü yer alacak. 2K, oyun için çeşitli sürümleri de duyurdu.

Standart Sürüm, eski nesil platformlarda ve PC’de 60 dolara ve mevcut nesil konsollarda 70 dolara satılacak. Deluxe Edition; PS4, PS5, Xbox Series X|S ve Xbox One için hem fiziksel hem de dijital formatta, PC’de ise yine dijital formatta 100 dolar karşılığında satışa sunulacak. Deluxe Edition; Standard Edition, Bad Bunny Bonus Pack ve lansman sonrası beş DLC içerik paketinin tümüne sahip bir Season Pass içerecek.

WWE 2K23

WWE’den ilham alan ünlü sanatçı Rob Schamberger’in orijinal kapak resmini içeren Icon Edition; PS4, PS5, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC için 120 dolar karşılığında satışa sunulacak. Standart Sürüme ve Deluxe Sürümdeki tüm bonus içeriğe ek olarak Icon Sürümü, John Cena’nın erken dönem karakterinin yanı sıra Batista’yı öne çıkararak John Cena’nın WWE kariyerinin 20. yılını kutlayan Ruthless Aggression Pack’i içerecek.

Ek olarak WWE 2K23 Icon Sürümü, bir Emerald Paul Heyman MyFACTION kartı ve üç Deluxe Premium Lansman MyFACTION paketi içerecek. Icon Edition, 14 Mart 2023’ten itibaren Standart ve yeni nesil sürümlerden üç gün önce satışa sunulacak. Standard Edition ve Cross-Gen Digital Bundle için ön sipariş veren oyuncular, oynanabilir bir karakter olarak Bad Bunny’nin yanı sıra Ruby katmanlı Bad Bunny MyFACTION kartını içeren Bad Bunny Bonus Paketine sahip olacak. WWE 2K23, 17 Mart’ta PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC için çıkıyor. Deluxe ve Icon Edition sahipleri 14 Mart’ta erken erişim hakkı kazanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.