Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

WWE 2K23 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

WWE 2K23'ün çıkış tarihi ve fiziksel kutunun sanat tasarımı sızdırıldı. Görünüşe göre, oyunun yeni sürümü için çok fazla beklememiz gerekmeyecek.

WWE 2K23 çıkış tarihi ve kutu resmi sızdırıldı. Çeşitli haberlere göre, Cuma günü güvenilir bir sızıntı kaynağı olan Aggiornamenti Lumia, gönderiyi hemen silmeden önce habersiz oyunla ilgili ayrıntıları paylaştı. Gönderi hemen silinse de, bu bilgilerin tümü meraklı oyuncular tarafından tüm internete yayıldı bile.

Halka açılmadan önce Xbox ve Windows mağazalarına eklenen listeler hakkında düzenli olarak rapor veren veri madencisi, bildirildiğine göre oyunun çıkış tarihini ortaya çıkarttı. Bunun yanı sıra, WWE 2K23 nesiller arası sürümünün kapağında John Cena yer alacak. Anladığımız kadarıyla, oyun bir kez daha yeni nesile özel olarak çıkmayacak.

WWE 2K23 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

WWE 2K23 Çıkış Tarihi Sızdırıldı

WWE 2K23, 17 Mart 2023‘te çıkış yapacak. Visual Concepts tarafından geliştirilen ve 2K Sports tarafından yayınlanan WWE 2K22, Mart 2022’de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya çıktı. Geniş çapta paniğe kapılan WWE 2K20’den 22 ay sonra gelen oyun, oyuncuların beklentisini karşılamayı başardı ve serinin hayranları tarafından olumlu karşılandı.

WWE 2K22‘nin kritik ve satış başarısından kısa bir süre sonra WWE ve 2K Sports, ortaklıklarının öngörülebilir gelecekte devam edeceğini duyurduğu için WWE 2K serisindeki bir sonraki oyununu zaten bekliyorduk. WWE 2K23 çıkış tarihi sızıntısı ile de oyunun bu yılın başlarında çıkış yapacağını öğrenmiş olduk ki bu bir önceki duyuru haberi ile uyumlu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.