Wreckfest Tam Sürüm Çıkışını Yaptı

Wreckfest artık tam sürüm oyunu oldu.

THQ Nordic ve Bugbear Entertainment bugün yaptığı duyuruyla Wreckfest’in Steam Erken Erişim programından çıkış yaptığını açıkladı. Başarılı otomobil oyunu tam sürüme geçiş yaparken, bu çıkışı kutlamak amacıyla THQ Nordic’ten yeni bir fragman da geldi ve aşağıdan izleyebilirsiniz.

Demolition derby temalı bir oyun olan Wreckfest, arabaların birbirine çarpıştığı, havaya uçtuğu ve ilgi çekici sürüş dinamikleri içeren bir oyun. Derinlemesine araç modifiye seçenekleri de sunan yapımda aynı zamanda geleneksel yarışlar da bulunuyor. Yani eski Demolition Derby oyunlarının aksine oyunculara kısıtlı seçenek sunulmuyor.

Wreckfest’te oyuncular yüksek hızlı pistlerde adeta araçlarıyla savaşa giriyor ve tam bir yıkım çılgınlığı yaşanıyor. Aynı zamanda otoyollar ve üzerinize gelen trafik de buna dahil olunca, Wreckfest tam bir aksiyon oyununa dönüşebiliyor.

Aynı zamanda Erken Erişim’den çıkışla birlikte oyuna yeni bir güncelleme de geldi ve 4 yeni Challenge aracı eklendi. Aynı zamanda tüm araçlar için farklı modifiye parçaları ve araç boyaları da geldi.

Kullanıcıların da neredeyse hepsinin beğenisini kazanan Wreckfest Steam’de 179 TL’ye satılıyor.

İyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>