Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

WoW Dragonflight’ın Zindanları ve Bossları Tanıtıldı

World of Warcraft'ın Dragonflight genişlemesi ile oyuna dahil olan zindanlara ve yaratıklara yakından bakıyoruz.

WoW Dragonflight zindan ön izlemesi, Dragon Isles’ın farklı mekanlarını ve bosslarını tanıttı. Efsanevi MMORPG’de uğraşmamız gereken yeni yaratıklara yakından bakıyoruz.

WoW Dragonflight‘ın Dragon Isles’ı genişleyen evrenine dağılmış toplam sekiz farklı zindan olacak. Beklendiği gibi dördü tesviye amaçlı olacak, kalan dördü ise loncanızın cesaretini test etmek için tasarlanmış maksimum seviye zindanlar olarak oyundaki yerini alacak.

Seviye atlama zindanları arasında Ruby Life Pools, Brackenhide Hollow, The Nokhud Offensive ve Uldaman: Legacy of Tyr bulunacak. Maksimum seviye zindanları ise Neltharus, The Azure Vault, Halls of Infusion ve Algeth’ar Academy olacak.

WoW Dragonflight Yeni Düşmanlarla Dolu

WoW Dragonflight

Hepsi Blizzard’ın tam önizlemesinde listelenen Azeroth maceracınızı bir sürü korkunç düşman bekliyor olacak. Hepsini yazamasak da, yine de en iyilerinden bazılarını sizler için derledik:

WoW Dragonflight alfa ön izlememde Azure Span’da maceraya atılırken Dragon Isles’ın ritüelizmini ve mistisizmini seven biri olarak, Waking Shores’ın Azure Span‘ı otomatik olarak dikkatimi çekti. Bir ibadet ve şifa yeri olan Ruby Life Pools, beş Dragonflight’ın atalarının yuvalama alanları olacak ancak onlar bazı işgüzar canavarların kuşatması altında bulunacak.

Birincisi, Dragonflight’ın Dragon Isles’ın yeni nesil pullu vekillerini lekelediğine ikna olan Melidrussa Chillworn. Yumurtalarını çürümelerinden temizlemeye kararlı olan Primalistleri, tuhaf amacını gerçekleştirmek için Pools’lara götürecek. Kokia Blazehoof onun yanında, yumurtaları çalma ve ardında ölüm ve yıkım izi bırakma görevine liderlik edecek. Tabii ki yukarıda da ejderhalar olacak!

WoW Dragonflight’taki Favorimiz ‘Azura Span’ Oldu

WoW Dragonflight

Maksimum seviye zindanlardan benim seçimim Azure Span. Sadece muhteşem görünmekle kalmıyor, bir zamanlar kutsal sayılan bu salonların gölgelerinde nelerin gizlendiğini de merak ediyorum. Bitki benzeri bir yaratık olan Leymor, kendi haline bırakılmış, büyüyüp büyüyerek Kasayı muhtemelen geçeceği bir noktaya gelmiş.

Onu, tecrit halindeyken çıldırmış gizemli mağaranın eski koruyucusu Azureblade, ardından mavi Dragonflight’a karşı suçlayıcı kanıtlar arayan bir avcı olan Telash Greywing takip ediyor. Son olarak, Umbrelskul var; ham güce burnunu sokan ve kristal büyümeler tarafından istila edilmiş eski bir varlık. Tedavisi olmadan Vault’larda bırakıldığında, karanlıkta ve kan için dışarı çıktı.

Her zindanın tam bir dökümünü burada bulabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.