Worlds Adrift, 17 Mayıs’ta Erken Erişimden Çıkıyor!

Worlds Adrift bu ay tam sürüme geçiyor.

24 Mayıs 2017’de Steam’de Erken Erişim Oyunu olarak karşımıza çıkan Worlds Adrift, nihayet bu ay içerisinde tam sürüme geçiyor.

Çok oyunculu olarak MMO tarzında oynanabilen Worlds Adrift açık dünya keşif oyunu olarak tanımlanıyor. Kaliteli grafiklere ve etkileyici bir atmosfere sahip olan yapım, Steam’de inceleme puanlarıyla geliştiricisinin yüzünü güldürmeyi başardı. Orta dereceli bir içeriğe sahip olan yapımda, bizleri birbirinden farklı görevler bekliyor. Oyuncular bu görevleri başarı ile tamamlayarak oyun içerisinde ilerlemeye çalışacaklar.

MMO oyunları arasında orta sıralarda yer alan yapım, tam sürüme geçişi ile oyuncu kitlesini de hızla arttıracak gibi görünüyor. Türkçe dilini desteklemeyen yapım sadece İngilizce dil seçeneği ile karşımıza çıkacak. Aksiyon ve macerayı birlikte tadacağımız Worlds Adrift, 17 Mayıs’ta tam sürüme geçiş yapacak. Oyunun nasıl bir fiyat etiketine sahip olacağı belirsizliğini korumaya devam ederken, sistem gereksinimlerine göz atacak olursak minimum Windows 7 işletim sistemine sahip olan oyuncular, oyunu kusursuz bir şekilde oynayabilecekler.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit versions)

İşlemci: Intel i5-2400, AMD FX-8320

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: GTX 460 SE, AMD R7 250

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64-bit versions)

İşlemci: Intel i7-2600K, AMD FX-8350

Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: GTX 960, AMD R9 280

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol