World War Z’den Yeni Bir Trailer Geldi!

World War Z'nin yeni bir videosu yayınlandı.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için geliştirilen World War Z, 16 Nisan 2019’da lansmana çıkacak. Oyuncular tarafından merakla beklenen yapımda sonu gelmez zombi savaşları bizleri bekliyor olacak. Aylardır Epic Store’da sergilenen yapım, yeni bir trailer yayınladı.

Saber Interactive tarafından geliştirilen World War Z geçtiğimiz haftalarda fiyatı ile gündeme gelmişti. Yapım Epic Store’da önce 139.00 TL olarak ön siparişlere açılmış ve daha sonra ise 119.00 TL gibi bir fiyata çekilerek oyuncuların yüzünü güldürmüştü. Aksiyonun ve gerilimin tavan yapacağı oyunda sonu gelmeyen zombi ordusuna karşı savaşacağız.

Dün oyunculara yeni bir trailer sunan Saber Interactive bu trailer’da oyunculara geniş bir bilgi yelpazesi sunuyor. Oyun içerisinde karşımıza çıkacak olan sahneler eşliğinde geliştirici ekip üyeleri oyuna dair bazı detayları video içerisinde oyuncular ile paylaşıyor. Geliştirici günlüğü niteliğinde olan video şu sıralar oyunu bekleyen oyuncular tarafından ilgiyle izleniyor. Zombi sürüsünün üzerimize doğru saldıracağı videoda geliştirici ekip üyeleri zombiler hakkında da detaylı bilgiyi bizlerle paylaşıyor.

Yayınlanan videoda Kudüs, New York ve Moskova gibi üç farklı ortam da oyunculara gösteriliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol