World War Z İçin Saber Interactive ile AMD İşbirliği Yapacak

AMD yeni zombi oyununa destek verecek.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Saber Interactive bugün bir duyuru yaparak AMD ile World War Z’nin yapımı için işbirliği yaptıklarını açıkladı. Dört kişilik co-op oyun Paramount Pictures’ın çok izlenen aksiyon filminden uyarlanıyor.

Basın bülteninde belirtildiği üzere Saber Interactive ile AMD birlikte çalışacak, AMD’nin son nesil oyun teknolojilerini World War Z’ye entegre edecek ve oyuncular çok daha iyi bir oyun deneyimi sunacak. Konuya ilişkin Saber CEO’su Matthew Karch ise şu sözleri kullandı: Her zaman AMD’nin gelişmiş teknolojisinin bağımsız oyunlara olan etkisinden ötürü heyecanlandık. Kendi tarafımızda AMD ile çalışmaktan ötürü mutluyuz.’

Aynı zamanda AMD yöneticisi Ritche Corpus da Saber Interactive ile birlikte çalışmaktan ötürü heyecan duyduklarını, World War Z’in AMD Ryzen işlemciler ve Radeon ekran kartlarıyla çok daha iyi gözükeceğini dile getirdi.

World War Z dünyanın çeşitli bölgelerinde (New York, Moskova, Kudüs ve dahası) geçecek ve oyunculara zombi dolu bir dünya atmosferi sunacak. Saber’ın dinamik Swarm Engine grafik motoruyla çalışacak olan oyunda kana susamış zombiler ile durmaksızın bir aksiyon yer alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol