World War Z Bugün Tüm Platformlara Çıkacak!

World War Z bugün oyunculara sunulacak.

En çok beklenen zombi oyunlarından birisi olacak olan World War Z bugün PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için lansmana çıkacak. Oyuncular tarafından merakla beklenen yapım, PC platformu için Epic Store’da sunulacak.

Saber Interactive’in başarılı oyunlarından birisi olacak olan World War Z’nin lansmanına artık saatler kaldı. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak farklı modlar eşliğinde zombilere karşı mücadele edeceğimiz yapımda gerçekçi bir deneyimin yanı sıra rekabet dolu bir atmosfer bizleri bekliyor olacak. Üçüncü şahıs kamera açıları eşliğinde mücadele edeceğimiz yapımda görkemli silah modelleri kullanacak ve yüzlerce zombiyle mücadele edeceğiz.

Altı farklı karakter sınıfının yer aldığı yapımda büyük zorlukları yerine getirmek için mücadele edecek ve sayısız cephane ile karşılaşacağız. Oyuncular heyecan verici görevler ile dünyanın dört bir yanında mücadele edecekler. Farklı karakterleri de keşfedeceğimiz yapımda hikaye odaklı bir mücadele bizleri bekliyor olacak. Zengin bir içerik ile bugün lansmana çıkacak olan oyun konsol ve bilgisayar platformunda oynanacak.

Dileyen bilgisayar oyuncuları World War Z’yi Epic Store üzerinden 119.00 TL’ye satın alabilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol