World War 3 Alfa Test Süreci Önümüzdeki Hafta Başlayacak

Gelecek hafta, Polonyalı stüdyo The Farm 51'in çok oyunculu FPS oyunu olan World War 3'ün yeniden etkinleştirilen versiyonu için testlerin başlangıcı olacak.

The Farm 51 ve MY.Games, çok oyunculu nişancı World War 3 alfa test sürecini duyurdu. Oyunun testleri 30 Eylül’de başlayacak ve 4 Ekim’e kadar sürecek.

Bu birkaç gün boyunca, Veteran Alpha isimli test sürecini oynayabileceğiz. Adından da anlaşılacağı gibi testler World War 3’ü daha önce deneyimlemiş kişiler için hazırlandı ve sadece oyunu Steam Erken Erişim’de mevcutken satın alan kişiler erişim kazanacak.

World War 3 Alfa Test

World War 3 Alfa Test Sürecinde Dört Harita Olacak

World War 3 alfa test süreci, iki oyun modunu (Tactical Ops ve Team Deathmatch) ve dört haritayı (Berlin, Moskova, Varşova ve Polarnyj) kontrol etmenizi sağlayacak. Geliştirici ekip, gelişmiş çekim ve hareket mekaniği, daha güzel animasyonlar, genişletilmiş karakter özelleştirmesi ve diğer birçok iyileştirme vaat etti.

Hatırlayacağınız gibi World War 3, Ekim 2018’de erken erişimde satışa çıkmıştı. Oyun başarılı bir çıkış yaptı ancak teknik sorunlar hızlı bir şekilde oyuncu kaybetmesine neden oldu. Sonraki güncellemeler bu eğilimi tersine çeviremedi. Geliştirici ekip bölgesel sunucuları kapatmak zorunda kaldı ve sonunda proje Steam’de satıştan çekildi.

Geliştirici ekip, oyundan vazgeçmedi. Farm 51, geliştiricilere projenin kapsamlı bir şekilde yenilenmesi için gereken fonları sağlayan MY.GAMES ile işbirliği yaptı. Bu nedenle World War 3, yalnızca duyurulan değişiklikler uygulanana kadar dağıtımdan kaldırıldı.

Şimdilik, World War 3’ün çıkış tarihini bilmiyoruz ancak oyunu deneyim eden hayranlar için için alfa testinin duyurulmasından yola çıkarak çıkış tarihine yakın olduğumuzu düşünüyoruz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol