World War 3’te Karakter Özelleştirme Çok Önemli Olacak

World War 3'ün henüz bir çıkış tarihi yok ancak oyun üzerindeki çalışmalar devam ediyor. Geliştirici ekip, tanıtılacak yeni özellikleri ve ayrıntıları gösterdi.

World War 3, oldukça engebeli bir yoldan geçti. Oyun, ilk başta önemli bir popülerlik kazandı ancak sonraki aylarda oyuncularını kaybetti ve sonunda Steam’den kayboldu. Temmuz ayında geliştiriciler büyük bir revizyon için çok çalıştıklarını açıkladıklarında oyunun adını bir kez daha duyduk.

O zaman, oyunun yönünü, en son videolarda görülebilecek şekilde “oynanabilir gerçekçilik” olarak tanımlayan gelliştirici ekip; Gerçekliği ve küçük ayrıntıları yeniden yaratmaya çok dikkat ettiklerini açıkladı. Önemli bir oyun ögesi de karakterlerin görünümü olacak. Geliştirici ekip üniformaları özelleştirmek için kapsamlı ve ayrıntılı seçenekler sunacak.

World War 3’te Görünüm Çok Önemli Olacak

Yukarıdaki videoda geliştirici ekip, oyunda sunulan çatışmada yer alan bir askerin nasıl görünebileceğini gerçekçi bir şekilde yeniden üretmek istediklerini vurguladı. Tasarımcı ekibi, gerçek hayattaki nesnelerin görünümünün yeniden üretilmesini kolaylaştıran özel üç boyutlu tarayıcılar bile kullandıklarını açıkladı.

Oyunda, bazı askeri birimlerin doğru şekilde yeniden oluşturulmuş üniformalarını göreceğiz. Ekipmanın görünümü birçok yönden özelleştirilebilecek. Oyun, eldivenleri, pantolonları, üst giysiyi ve hatta kamuflaj desenini seçmemize izin verecek. Oyunun önemli bir unsuru da kamuflajı çevreye daha iyi ayarlamak olacak ve bu şekilde arka plan ile karışacağız.

Ayrıca, World War 3‘ü erken erişimde oynayan kullanıcıların, ekipmanın özel renkli versiyonlarını alacağını da belirtelim.

World War 3

Ne yazık ki, geliştirici ekip henüz çıkış tarihini paylaşmadı ancak önümüzdeki haftalarda ve aylarda oyun hakkında daha fazla bilgi alacağımızın garantisini verdi. Ayrıca aşağıdan Berlin haritasının yeniden yapımını da görebilirsiniz.

Peki siz oyunun yeniden başlatmasını mı bekliyorsunuz yoksa oyun ilginizi çekmedi mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol