World of Warplanes

MMOACTION
Takip Et
1

İncelenmemiş

5.8

Kullanıcı

World of Warplanes’e İki Yeni Oyun Modu Geliyor!

World of Warplanes'in yeni güncellemesi ile oyuna yeni haritalar ve içerikler geliyor.

Oyuncuların büyük bir tutkuyla oynadığı World of Warplanes İkinci Dünya Savaşı teması ile peşinden milyonlarca oyuncuları sürüklemeye devam ediyor.

World of Warplanes’e İki Yeni Oyun Modu Geliyor 2

Geçtiğimiz yılın son aylarında baştan aşağı yenilenerek oyunculara sunulan World of Warplanes, son güncellemesi ile yeni bir oyun içi etkinlik, iki yeni oyun kipi ve benzersiz iki farklı uçak modelini oyuna ekleyerek sürükleyici bir yapıya kavuşuyor. 2 Mart’ta başlayacak olan Westwall Harekatı tam altı hafta boyunca dünyanın en iyi pilotlarını ağırlayacak. Bu usta pilotlar etkinlik boyunca birbirinden güzel hediyelerinde sahibi olacaklar.

Güncelleme ile oyuna eklenen İstila adındaki oyun kipi de şu sıralarda oyuncular tarafından merak konusu haline geldi. Oyuncuları iki takıma dağıtacak olan bu kip ile savunmada yer alan takım elinde bulunan sektörleri düşman takımın işgalinden koruyacak. Saldıran takım ise istila ettiği her sektör için ilave zaman kazanacak ve kalan sektörleri ele geçirmek için mücadele edecek. Unutmadan belirtelim bu kipte her iki takımın da sınırlı sayıda yeniden doğma hakkı bulunuyor. Yani oyun içerisinde takım halinde hareket etmek oyuncuların işlerini kolaylaştıracaktır.

Oyuna gelen ikinci kipin adı da Zayiat olarak duyuruldu. Bu kipte ise oyuncuların görevi düşman uçaklarını düşürmek ve sektörleri kontrol altına almak oluyor. Yeniden doğma kısıtlamasının olmadığı kipte sektörler hakimiyet altına alındıkça düşman uçakları da zor durumda kalıyor. Oyuna gelen bu iki kipi oynayıp görevleri yerine getiren tüm pilotlar 8.seviye yepyeni iki uçağı hangarlarına ekleyebilecek ve kullanabilecekler. Bu uçaklardan biri Do 335A-1 Pfeil adına sahip olan Almanya’nın piston motorlu en hızlı uçağı olarak karşımıza çıkıyor. Diğer uçak ise Curtiss XF-15C ismi ile anılan en hızlı avcı uçağı olarak biliniyor. Bu uçaktan da tam 3 tane üretildi. Güncelleme ile oyuna Deniz Feneri ve Kış Savaşı adında iki yeni harita da oyunculara sunuluyor.

Daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol