WoodZone Çok Yakında Yayınlanacak!

WoodZone yakında Steam'de yayınlanacak.

Steam’de bilgisayar oyuncuları için sergilenen WoodZone çok yakında oyunculara sunulacak. Haftalardır Steam’de boy gösteren yapım, henüz net çıkış tarihini duyurmasa da önümüzdeki aylar içerisinde Steam’de lansmana çıkması bekleniyor.

DeSand Studio tarafından geliştirilen WoodZone kendine has açık dünyası ile oyunculara mükemmel bir simülasyon deneyimi sunacak. Steam’de strateji ve simülasyon oyunları arasında yer alan WoodZone, rengarenk içerikleri ile oyuncuları kendine hayran bırakacak gibi görünüyor. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak farklı oyun modları ile karşımıza çıkacak olan yapımda girişimci bir oduncu olmaya çalışacağız. Bir şirket kurarak yükselmeye çalışacağımız oyunda, ormanlarda ağaçlar kesecek, traktörlere yükleyerek atölyede onları kullanılabilir hale getireceğiz. Büyük tırlar ile dünyanın dört bir tarafına yollayacağımız ağaçlardan yüksek kârlar elde edeceğiz..

Oldukça renkli bir dünyaya sahip olacak olan oyunda hem çalışacak hem de patronluğun keyfini çıkaracağız. Birbirinden farklı arazi araçlarını da kullanma fırsatı elde edeceğimiz oyunda bir oduncunun işine yarayan her şeyi bulabileceğiz.

Ekonomik açıdan gelişmeye çalışacağımız yapımda detaylı içerikler eşliğinde şirketimizi geliştirecek adımlar atacağız.

WoodZone çok yakında Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3 2.9 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660 or Radeon HD7790
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol