Wolfenstein: Youngblood’un E3 2019 Fragmanı Yayınlandı!

Wolfenstein: Youngblood yeni bir trailer aldı.

26 Temmuz’da hem konsol hem de bilgisayar platformu için lansmana çıkacak olan Wolfenstein: Youngblood E3 2019 trailer’ını hayranları ile paylaştı. Yapım beklenmeye değer olduğunu gözler önüne serdi.

Oyuncuları Nazilerin dünyasına götürecek olan Wolfenstein: Youngblood 26 Temmuz’da lansmana çıkacak. Hem robotik hem de insansı savaşların yer alacağı yapımda oyuncular sonu gelmez aksiyon sahneleri ile karşı karşıya gelecek. Birbirinden farklı savaş alanlarının yer aldığı yapım yarın başlayacak olan E3 2019’da da oyuncuların karşısına çıkacak.

ABD’nin Los Angeles kentin de 11 Haziran – 13 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan E3 2019’da birbirinden yeni oyunlar ilk kez hayranları karşısına çıkacak. Bu oyunlar arasında Wolfenstein: Youngblood’da yer alacak.

E3 2019’a özel yeni bir trailer alan yapım, yine oyuncuları meraklandıracak çeşitli sahneleri gösterdi. Bu sahnelerde çeşitli diyaloglar ve aksiyon dolu anlar da yer alıyor. Nazilere dair çeşitli izlerin yer aldığı yapımda oyuncular sürükleyici aksiyon sahnelerinde hayatta kalma mücadelesi verecekler. Tozun dumana karışacağı yapımda co-op olarak da oynanış yer alacak.

Yeni trailer’ı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol