Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Wo Long Fallen Dynasty Steam’de Ön Siparişe Açıldı

Arkasında Nioh'un geliştiricilerinin olduğu yeni souls-like aksiyon rol yapma oyunu Wo Long Fallen Dynasty, Steam'de ön siparişe açıldı. Fiyatı 599 TL olan yapım, 3 Mart'ta piyasaya sürülecek.

2023 yılının en çok beklenen oyunlarından Wo Long Fallen Dynasty, Steam’de ön siparişe açıldı. KOEI TECMO GAMES tarafından geliştirilen souls-like aksiyon RPG oyunu, bugünden itibaren satın alınabilecek. Standart sürümün fiyatı 599 TL olarak belirlenirken, çok sayıda içerik sunan Digital Deluxe Edition ise 848,62 TL‘ye satılıyor. Ayrıca her iki sürümde ön sipariş bonusu olarak Zhuque Zırhı veriliyor. 16 Mart’a kadar oyunu satın alanlar ise ücretsiz Baihu Zırhı kazanacak.

Wo Long Fallen Dynasty çıkış tarihi 3 Mart olarak açıklandı. Nioh’un geliştiricileri Team NINJA’nın maharetli ellerinden çıkan fantezi oyunu, karanlık atmosferiyle göz alıcı bir deneyim vaat ediyor. FromSoftware’ın Souls oyunlarından ilham alan RPG, isimsiz bir milis askerinin, iblislerin Üç Krallığa musallat olduğu Geç Han Hanedanının karanlık fantezi versiyonunda hayatta kalmak için savaştığı dramatik, aksiyon dolu bir hikayeye sahip.

Wo Long Fallen Dynasty Fiyatı 599 TL

Wo Long Fallen Dynasty Steam

Oyuncular, Çin dövüş sanatlarından kılıç oyunlarını kullanarak amansız yaratıklarla ve düşman askerlerle mücadele edecekler. Büyük beceri ve hassasiyet gerektiren Wo Long Fallen Dynasty, stratejinin ön planda olduğu zorlu bir oynanış sunacak. Şu ana kadar paylaşılan fragman ve oynanış videoları, son yılların en iddialı RPG oyunlarından biriyle karşı karşıya olduğumuzu gösteriyor. Net bir kanıya elbette oyunu deneyimledikten sonra varacağız.

Wo Long Fallen Dynasty sistem gereksinimleri henüz açıklanmadı. Fakat oyunun şatafatlı grafikleri göz önüne alındığında, epey yüksek bir sisteme ihtiyaç duyacağı kesin gibi. Souls-like RPG’si hakkında daha fazla bilgiye Steam sayfasından ulaşabilirsiniz. Oyun, 3 Mart 2023 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkış yapacak.

Bu yıl piyasaya sürülmesi planlanan oyunların tamamına buradan göz atabilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.