Winamp 2019’da Yeniden Karşımıza Çıkacak!

Winamp yeniden yayınlanmaya hazırlanıyor.

Yıllar önce en iyi müzik çalma programı olarak karşımıza çıkan ve zamanın yeniliklerine ayak uyduramayan Winamp 2019 yılında yeniden karşımıza çıkacak.

Winamp 2019’da Yeniden Karşımıza Çıkacak 2

Tasarımı ve teknik özellikleri bakımından 2019 yılında yeni bir sürüm ile kullanıcılara sunulacak olan Winamp geçmiş yıllardan oldukça farklı olacak. Eylül ayı içerisinde internete sızdırılan Winamp yeni betası ile ortaya çıkan efsane program bu hafta içerisinde resmi olarak kullanıcılara sunulacak. Yaklaşık 5 yıl önce dönemin en büyük masaüstü medya oynatıcısı olarak adından söz ettiren başarılı program yeni sürümü ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışacak.

Geçtiğimiz ay internete sızdırılan Winamp 5.8 beta olarak görünmüştü. Bu hafta içerisinde kullanıcılar 5.8 betasını test edebilecek ve yeniliklere göz atabilecekler. Uygulama hem mobil kullanıcılar hem de bilgisayar kullanıcıları için yayınlanacak.  Windows 10 ile tam uyumlu olacak olan yeni Winamp sık sık çeşitli iyileştirmeler ve yenilikler de alacak.

Radionomy CEO’su Alexandre Saboundjian, TechCrunch’a verdiği röportajda Winamp’ın yeniden yapımının hala devam ettiğini ve 2019’da dünyaya açılacağını belirtti.

Winamp 6 olarak duyurulan yeni sürüm bizlere en iyi şekilde müzik deneyimi sunmaya çalışacak.
Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol