WildStar

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

1

Kullanıcı

Wildstar’ın Kapanış Tarihi Belli Oldu

WildStar'ın kapanışı kesinleşti.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bir süre önce büyük umutlarla çıkan fakat bekleneni bir türlü veremeyen MMORPG oyunu Wildstar’ın kapanacağı duyurulmuştu. Oyunu hala oynayan kullanıcılarda bu haber hayal kırıklığı yaratsa da, görünüşe göre dağıtımcı firmanın geri adım atmaya pek niyeti yok.

blank

WildStar’ın kapanacağını hali hazırda zaten biliyorduk fakat net bir tarih verilmemişti. En azından bugüne kadar! NCSoft bugün bir duyuru yaptı ve artık çok az sayıda kişi tarafından oynanan MMORPG yapımı WildStar’ın 28 Kasım 2018 tarihinde kapılarını oyunculara kapatacağını açıkladı.

Wildstar’a 1 Temmuz tarihinden itibaren Steam ya da resmi web sitesi üzerinden harcama yapan bütün oyunculara paraları iade edilecek. Bugünden itibaren oyun artık kapanış için geri sayıma başlarken, aynı zamanda sadık oyunculara elveda ederken yapımcı firma oyuncuların en sevdiği, geçmişteki etkinlikleri son kez daha oyuna ekleyecek.

Geride bıraktığımız dönemde Wildstar’ın sadık hayranları bir imza kampanyası düzenlemişti ve oyunun kapanmaması için bütün oyuncuları günlük giriş yapmaya çağırmışlardı. Görünüşe göre bu çabalar da fayda etmedi ve WildStar kesin olarak Kasım ayında kapanıyor.

Huzur içinde yat WildStar! (2014-2018)

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol