Wild West Online’da At Üstünde de Savaşılacak

Wild West Online için beklenen yeni bir özellik daha açıklandı. Oyunda at sürerken rakiplerimizle karşı karşıya gelebileceğiz.

WWO Partners ve 612 Games bugün bir duyuru yaparak Wild West Online’da at üstünde de savşaların yaşanacağını açıkladı. İki firmaya göre bu oyunda en çok istenen özelliklerden birisiydi ve bu ay sonunda yayınlanacak olan alfa sürümüne gelecek. Oynanışı göstermek için aynı zamanda 612 Games tarafıdan bir video da yayınlandı.

30 saniyelik fragmanda Wild West Online’daki at dövüşlerinin ve oyun mekaniklerinin nasıl işlediği hakkında fikir sahibi olabiliyoruz. Oyunu merak edenlerin mutlaka izlemesini tavsiye ediyoruz çünkü oldukça başarılı duruyor.

Wild West Online bu yılın başında duyurulmuştu ve vahşi batı temasıyla oldukça ilgi çekici duruyordu. Bir süredir alfa testleri devam eden oyun açık dünya bir atmosfere sahipken, aynı zamanda kaynak toplama, PvP dövüşler ve PvE görevler de içeriyor. Her ne kadar asıl odak noktası PvP olsa da, Wild West Online oldukça geniş bir yapım olacak.

WWO şu anda resmi web sitesi üzerinden satın alınabiliyor fakat ilerleyen dönemlerde Steam’e de gelecek. Şu anda henüz ön sipariş aşamasında olmasına rağmen oyuna olan ilgi büyük ve pek çok kişi merakla bekliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>