Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

WILD HEARTS’tan Yeni Oynanış Fragmanı

Yeni oynanış videosunda, bölgesini korumak için altın rüzgar kullanan dev bir doğa aşılanmış kaplan olarak tanımlanan Golden Tempest isimli düşmanımızı görüyoruz.

WILD HEARTS, şimdiye kadar gördüğümüz video ile bizlere, Monster Hunter’ın tahtına layık bir rakip gibi göründü. EA ve Koei Tecmo ortaklığında geliştirilen avlanma oyununun yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı.

Kısa bir süre önce, Golden Tempest isimli yaratığın görselleri paylaşılmıştı. Bugün ise, oyundaki düşmanlardan birisi olacak korkunç yaratığı kanlı canlı görme şansı yakaladık. Bölgesini korumak için altın rüzgar kullanan dev bir doğa aşılanmış kaplan olarak tanımlanan Goldent Tempest, tehlikeli bir Kemono olacak. Gördüğümüz savaş sekansı ise gerçekten etkileyici.

WILD HEARTS Ne Zaman Çıkış Yapacak?

WILD HEARTS'tan Yeni Oynanış Fragmanı

Tek başına oynamanın yanı sıra, bir Kemono avlamak için üç oyuncuya kadar takım oluşturabileceğinden kooperatif özellikler de sergilendi. Videoda, İlkbaharda Hanagasumi Tepeleri’ni görüyoruz; Azuma’da oyuncuların geçeceği dört avlanma alanından biri olacak. Her biri farklı bir mevsimi temsil edercek, bu nedenle yerleşik Kemono’nun bunu yansıtmasını bekliyoruz.

Av türüne yeni bir soluk getiren WILD HEARTS’ta antik teknoloji, doğanın acımasız gücünü kullanan korkutucu canavarlara karşı savaşma şansı sunacak. Bu canavarlara tek başınıza meydan okuyun veya kusursuz eşli oyunda arkadaşlarınızla avlanın, seçin tamamen sizin. Oyunun fiyatı maalesef 1.199 TL olacak ve tüm platformlarda tam çapraz oynamayı destekleyecek.

Türkiye fiyatıyla ciddi manada cep yakacak olan WILD HEARTS, 17 Şubat‘ta PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.