Westworld’ün Android ve İOS Sürümü Yayınlandı!

Westworld dizisinin mobil oyunu yayınlandı.

Mobil simülasyon oyunları arasına yeni katılan Westworld, Android ve İOS platformu oyuncularına tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

Warner Bros tarafından geliştirilen ve mobil oyunculara sunulan Westworld, bizleri eğlenceli ve bir o kadar da hareketli bir dünyaya götürüyor. Rengarenk bir atmosfere sahip olan mobil oyun, çarpıcı grafikleri ile oyuncuların beğenisini kazanacak gibi görünüyor. Oyun içerisinde bir park kuracak ve bu parkın huzuru için ter dökeceğiz . Oyun içerisinde yeni binalar inşa edebilecek, diyaloglara şahit olabilecek ve daha fazla insan çekebilmek için bize verilen alanı genişletebiliriz.

Westworld dizisinden esinlenilerek geliştirilen mobil oyun, yayınlanması ile oyun severler tarafından mercek altına alındı. Bizlere bir nevi Simcity’i anımsatan yapım, yabancı kaynaklarda da Fallout Shelter’a benzerliği ile dikkat çekiyor. Oyun içerisinde bir yandan robotlar üretirken diğer bir yandan da bina sayısını artırmaya çalışacağız. Ses efektleri ile desteklenen oyun, şık tasarımı ve kullanıcı dostu yapısı ile kısa sürede oyuncular tarafından benimsenecek gibi görünüyor.

Westworld’ü Android ve İOS platformunda oynayabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>