Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Apple Watch Modelleri İçin WatchOS 8 Güncellemesi Çıktı

Teknoloji devi Apple iOS 15 ve iPadOS 15 güncellemeleri sonrasında destekleyen Apple Watch modelleri için WatchOS 8 güncellemesini indirmeye sundu.

Apple’ın giyilebilir teknoloji cihazı olan Apple Watch modelleri, kullanıcıların severek kullandığı ürünlerin başında geliyor. Her yıl önemli özelliklerle güncellenen Apple Watch modelleri son olarak watchOS 8 sürümüne güncellendi.

WatchOS 8 Güncellemesi Çıktı

Yeni güncelleme ile Apple Watch kullanıcıları, Wallet ve Ev uygulamalarında önemli özelliklerden yararlanabiliyor. Yeniden tasarlanan nefes uygulaması sayesinde kullanıcılar yeni bir deneyime sahip oluyor. Pilates ve Tai Chi de antrenman türlerine ekleniyor ve kullanıcılar bu sporları yaparken de Apple Watch’ları tarafından denetlenebiliyor.

watchos 8 güncellemesi

watchOS 8 güncellemesi ile kullanıcılar aynı mesajın içinde karalama, dikte ve emojileri kullanabiliyor. iOS 15 ile birlikte kullanıma sunulan “Fokus” özelliği de Watch kullanıcılarına geliyor.

WatchOS 8 Yeni Bir Deneyim Getiriyor

Harita, Farkındalık, Şu An Çalınan, Telefon, Podcast’ler, Kronometre, Sayaçlar ve Sesli Notlar gibi uygulamaların yanında Hep Açık Ekran desteği sunan watchOS 8, yapılan iyileştirmelerle birlikte Apple Watch deneyimini yeni bir seviyeye taşıyor. Kullanıcılar yeni sürümle birlikte AssistiveTouch ile birlikte ekrana dokunmadan saatleri üzerinden pek çok işlemi gerçekleştirebiliyor. Bu sayede kullanıcılar Apple Watch’larını daha kolay bir şekilde kullanıyor.

watch modelleri watchos 8 guncellemesi 2

Güncelleme Alacak Apple Watch Modelleri

 • Apple Watch Series 3
 • Apple Watch Series 4
 • Apple Watch Series 5
 • Apple Watch SE
 • Apple Watch Series 6
 • Apple Watch Series 7

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.