Watch Dogs Legion Ücretsiz Hafta Sonu Etkinliği Yarın Başlıyor

Watch Dogs Legion, 3 Eylül Cuma gününden 5 Eylül Pazar gününe kadar PS5, PS4, PC ve Google Stadia'da ücretsiz olarak oynanabilecek.

Watch Dogs Legion ücretsiz hafta sonu etkinliği duyuruldu. Ubisoft tarafından yapılan açıklamada, sevilen oyunun 3 Eylül Cuma gününden 5 Eylül Pazar gününe kadar oynaması ücretsiz olacağı belirtildi. Etkinlik; PS5, PS4, PC ve Google Stadia platformlarını kapsıyor.

Şirket, Watch Dogs Legion’ın bugünden itibaren ilgili platformlarda önceden yüklenebileceğini söyledi. Watch Dogs Legion ücretsiz hafta sonu etkinliğine PC’de katılacaksınız, oyunu Epic Games Store veya Ubisoft mağazasından indirebilirsiniz.

Watch Dogs Legion Ücretsiz Hafta Sonu Etkinliğini Kaçırmayın

Watch Dogs Legion ücretsiz hafta sonu etkinliği

Etkinlik boyunca kaydettiğiniz ilerleme, tam sürümü aldığınız takdirde oyununuza doğrudan aktarılacak. Watch Dogs Legion Standart Edition’ın Ubisoft Store’da yüzde 60 indirimle 107,60 TL’ye satıldığının da altını çizelim. Ayrıca Stadia ve PS Store’da da Gold ve Ultimate sürümlerinde yüzde 67 indirim mevcut.

Watch Dogs serisinin üçüncü oyunu olan Legion, Londra’yı kapsayan son derece etkileyici bir açık dünya deneyimi sunuyor. Son güncelleme ölümsüz dostlarımızın eklenmesi ile oyunda artık zombiler de var. Ayrıca oyunu PS5’te oynuyorsanız, yeni nesil yama sayesinde 60FPS kare hızının keyfini çıkarabileceksiniz.

Oyunu Satın Almaya Karar Verirseniz İlerlemeniz Kaydedilecek

Watch Dogs Legion ücretsiz hafta sonu

3 Eylül – 5 Eylül arasında gerçekleşecek olan Watch Dogs Legion ücretsiz hafta sonu etkinliğine PS5, PS4, PC (Epic Games Store, Ubisoft Store) ve Google Stadia üzerinden katılabilirsiniz. Oyunu satın almaya karar verirseniz ilerlemeniz otomatik olarak kaydedilecek.

Peki, PC’niz Watch Dogs Legion sistem gereksinimleri için yeterli mi? Minimum ve önerilen donanım şartlarına aşağıdaki listelerden göz atabilirsiniz.

Watch Dogs Legion Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Intel Core i5-4460 ya da AMD Ryzen 5 1400 işlemci
  • NVIDIA GeForce GTX 970 / GTX 1650 ekran kartı
  • 8 GB bellek
  • 45 GB disk alanı
  • Windows 10 64-bit işletim sistemi

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • Intel Core i7-4790 ya da AMD Ryzen 5 1600 işlemci
  • NVIDIA GeForce GTX 1060 / 1660 Super ekran kartı
  • 8 GB bellek
  • 45 GB disk alanı
  • Windows 10 64-bit işletim sistemi
1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol