Wasteland 3’ün Lansmanı Tekrar Ertelendi

Wasteland 3'ün çıkış tarihi bir kez daha ertelendi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Wasteland 3, inXile Entertainment‘ın uzaktan çalışmanın stüdyo programlarıyla ilgili sorunlara neden olduğunu ve çıkış tarihinin 28 Ağustos 2020 olarak ayarlandığını açıkladı. Bu oyunun açıklanan tarihinden bu yana ikinci kez ertelenme süreci oldu.

blank

Koronavirus‘un oyun endüstrisi üzerindeki yıkıcı etkisi, inXile Entertainment’ın uzaktan çalışmanın Wasteland 3’ün gelişimini etkileyeceğini açıkladığı gibi devam ediyor. Bunu akılda tutarak, yeni çıkış tarihi 28 Ağustos 2020’ye ayarlandı. Bu, oyunun ilk olarak 2019’un 4. çeyreğinde çıkması beklenen ancak daha sonra 19 Mayıs 2020’ye ertelenmişti ikinci çıkış tarihi gecikmesini işaret ediyor. Ek üç aylık geliştirme süresiyle Wasteland 3, orijinal tarihten itibaren neredeyse bir yıl ertelenecek.

Bu ekstra geliştirme ayları, yakın zamanda yapılan beta sürümünden gelen geri bildirimlere dayanarak ürünün parlatılmasına yönelik olacaktır. Çoraklık 3 her yerde övgü aldı, ancak çalışılabilecek böcekler ve diğer karışıklıklar vardı. Bunlarla başarılı bir şekilde ilgilenilirse, Ağustos 2020’nin sonlarında harika bir nükleer sonrası kış harikalar diyarında olabiliriz.

Resmi duyurudaki yanıttan görebileceğiniz gibi , taraftarlar Wasteland serisine yeni bir giriş için susadıkları halde, geliştirici ekibin güvenliğini pandemi sırasında odaklanması gereken bir şey olarak göstererek inXile kararını destekliyorlar. Diğerleri, Wasteland 3’ün serbest bırakılan her türlü hatanın bir kutlaması olmayacağı için mutlular.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol