Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
8.9

Çok iyi

6.8

Kullanıcı

Warzone Reloaded Güncellemesi Yayınlandı

Bugün, Call of Duty: Warzone'un 4. Sezonunun bir parçası olarak Ravern Software, Warzone Reloaded güncellemesini yayınladı. Payload modu için Mauer der Toten haritası eklendi ve diğer şeylerin yanı sıra oyunun dengesinde büyük değişiklikler yapıldı.

Açıklandığı gibi, Warzone Reloaded güncellemesi bugün ücretsiz çevrimiçi nişancı Call of Duty: Warzone’un dördüncü sezonunun bir parçası olarak yayınlandı. Raven Software geliştiricileri, geleneksel olarak Call of Duty: Black Ops – Cold War’u da içeren birçok yeni içerik hazırladı. Eklenen içerik ağırlıklı olarak yeni oyun modları, haritalar ve silahlar için uygulandı. Ek olarak, “eski” silahlar, oyunun çıkışından bu yana en büyük denge değişikliklerini aldı.

Geliştiriciler, Call of Duty: WWII’deki War Mode modundan ilham alan ve Overwatch’dan bilinen benzer bir oyun varyantına biraz benzeyen eskort görevleri gerçekleştirmeyi içeren Payload modu geliştirildi. Özetle, 20 oyuncudan oluşan bir takım, verilen süre içinde tüm kontrol noktalarından başlık kargosunu taşımaya çalışacak ve diğeri bunu engellemeye çalışacak.

Warzone Reloaded

Warzone Reloaded Güncellemesi ile Silahlar Dengelendi

Warzone Reloaded güncellemesinin getirdiği bir diğer önemli yenilik, üzerinde zombileri öldürmemiz gereken Mauer der Toten dahil olmak üzere yeni haritalar oldu. Savaşta, diğerlerinin yanı sıra, yukarıda bahsedilen güncellemeye eklenen OT 9 SMG‘yi ve hızlı ateş eden bir nöbetçi topunu kullanacağız.

Daha önce mevcut olan birçok silah, özellikle AK-47S, Oden veya FAL gibi popüler SCAR modelleri güçsüzleştirildi. Krig 6 ve Grau 5.56 gibi birkaç top artık biraz daha fazla hasar verecek. Geliştiriciler, bu değişikliklere oyunun çıkışından bu yana “en büyük denge güncellemesi” dedi ve “oyuncuların şu anda en iyi olarak kabul edilenleri kullanmadıkları için kötü gidiyormuş gibi hissetmelerini” istemediklerini söyledi.

Ayrıca Warzone Reloaded güncellemesi ile haziran ayında tanıtılan kaçak mal sözleşmelerinin iki düzenli sözleşmenin tamamlanmasının ardından yenilendiği sınırlı süreli Blueprint Blitz etkinliğinden de bahsedelim. Etkinliğe katılmak için, özel bir evrak çantasını yakalayın ve onu bir helikopterin alabileceği bir noktaya teslim edin. Belirli bir maçta kullanmak üzere silah şemaları ve büyük miktarda nakit kazanıyoruz.

Daha fazla değişiklik de yapıldı, tam listeye bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Activision’ın son zamanlarda konsollarda hile yapanlarla ilgili oldukça centilmence bir şekilde çözülen sorunlarını da hatırlatalım.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol