Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warzone ve Vanguard’dan Ücretsiz DLC ve 2 Kat XP Kazandıran Etkinlik!

Activision, geciken 2. sezonun telafisi amacıyla Call of Duty Warzone ve Vanguard oyuncularına dokuz öğeli ücretsiz bir DLC verdiğini duyurdu. Aynı zamanda bu hafta sonu oyuncular çift XP kazanma şansına da sahip olacak.

Activision, tüm Call of Duty Vanguard ve Warzone oyuncularına, ikinci sezonun gecikmesine karşı gösterdikleri sabır için ücretsiz DLC verdiğini duyurdu. Oyuncular sadece 20 dolar değerindeki ücretsiz içerik almakla kalmayacak, aynı zamanda hafta sonu boyunca oynadıkları maçlardan çifte XP kazanabilecek.

Toplamda dokuz öğe içeren ücretsiz paket; efsanevi operatör görünümü ve iki efsanevi silah planı ile birlikte geliyor. Activision ayrıca herkese 10 ücretsiz Battle Pass kademe atlama hakkı da veriyor. Bedava içerikleri almak için yapmanız gereken tek şey, 22 Şubat Salı TSİ 21:00‘a kadar Warzone veya Vanguard’da oturum açmak.

Ücretsiz DLC ve 2 Kat XP Kazanma Fırsatı!

warzone 2. sezon

Activision’ın konuya ilişkin yayınladığı blog yazısında şu ifadeler yer aldı: “Bu etkinlik, ister yeni silahların seviyesini yükseltmek, ister İkinci Sezon Battle Pass’teki tüm yeni içeriğin kilidini açmak veya hafta sonu arkadaşlarla oynamak olsun, Vanguard ve Warzone’un yeni sezonunu oynayan tüm oyunculara teşekkür şeklimiz”

Çifte XP etkinliği ise 18 Şubat yani bugün saat 21:00’da başlayacak ve 22 Şubat’ta aynı saate kadar devam edecek. Dört günlük bonus etkinliği, oyunculara 2x silah, 2x Battle Pass, 2x operatör ve 2x klan sunacak. Vanguard ve Warzone 2. sezonları, 14 Şubat’ta yayınlanmıştı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.