Call of Duty: Warzone

MMOFPS
Takip Et
8.9

Çok iyi

6.9

Kullanıcı

Warzone Caldera Haritası Sızdırıldı! (Video)

Popüler bir Call of Duty yayıncısı, bir izleyici kamera hatası sayesinde COD: Warzone'un Caldera haritasını kısaca keşfetmeyi başardı.

Bir oyuncu, Call of Duty: Warzone Caldera haritasını keşfetmeyi başardı. Bir izleyici kamerası hatası nedeniyle haritaya giriş yapan oyuncu, video çekmeyi ihmal etmedi.

Warzone ve Vanguard için Caldera olarak bilinen yeni Pasifik haritası, daha önce Call of Duty: Vanguard’ın ilk içerik sezonunun lansmanına denk gelen 2 Aralık tarihini taşıyordu ancak geçen haftanın sonlarında yapılan bir duyuru, haritanın ve yeni içeriğin sunumunun birkaç gün sonra 8 Aralık’ta başlayacağını doğruladı.

Warzone Caldera

Vanguard oyuncuları, ilk olarak erken erişim döneminde Warzone Caldera konumuna erişebilecek. Activision’ın geçtiğimiz günlerde açıkladığı gibi, diğer herkes 9 Aralık’ta ertesi günü yeni haritaya erişebilecek.

Sezon 1 için bir yol haritası ayrıca ek modların, ekstra silahların, yeni teçhizatın ve Zombies ile ilgili güncellemelerin gelişiyle ilgili bilgiler de yakında paylaşılacak. Geliştirici, Vanguard Sezon 1‘in aralık ayının başlarında piyasaya sürülmesine kadar geçen günlerde büyük olasılıkla ayrıntıları paylaşmaya başlayacak olsa da şuanlık bir şey bilmiyoruz.

Warzone Caldera Haritası Nasıl Olacak?

JGOD isimli yayıncı, Vanguard’ın Shipment haritasında bir maç oynarken, Pasifik haritası Caldera‘nın işlenmemiş bir versiyonuna erken bir göz atmak için izleyici kamerasını kullandı. Gizlice göz atma videosu yaklaşık bir dakika sürdü ve burada oyuncu alan üzerinde süzülerek, bir sahil, birkaç orta büyüklükteki bina, uzaktaki dağlar ve bir deniz fenerinden çok uzakta olmayan kıyı şeridinin ötesinde oturan savaş gemileri gösterdi.

Diğer savaş gemileri, bir nakliye sahası gibi görünen yerin eteklerinde biraz daha uzakta demirlemiş durumda. Aşağıda bağlantısı verilen Twitter gönderisindeki videonun tamamına bakabilirsiniz.

VGC, bu tür aksaklıkların Call of Duty için olağandışı olmadığını belirtti. Aslında, benzer bir izleyici kamerası hatası, resmi açılıştan önce 2019’da Warzone’un orijinal Verdansk haritasını da sızdırmıştı. Tamamen cilalanmış Warzone Caldera haritasını 8 Aralık’ta göreceğiz.

Oynaması ücretsiz Warzone, mart 2020’de konsollara ve PC’ye çıkış yaptı ve oyuncuları farklı bir Call of Duty markalı deneyime katılmaya davet etti. O zamandan beri Activision’ın alt satırında bir nimet olduğu kanıtlandı, çok oyunculu paketin günde yaklaşık 5 milyon dolar gelir elde ettiği bildirildi. Warzone şüphesiz uzun bir süre daha piyasada kalacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol