Warzone’un Yeni Haritası Caldera, 8 Aralık’a Ertelendi

Ücretsiz battle royale oyunu Warzone'un yeni haritası ertelendi. Detaylar haberimizde.

Yakın tarihli bir duyuru ile Call of Duty: Vanguard Sezon 1‘in ertelendiğini öğrendik ve Call of Duty: Warzone’un yeni Caldera haritasına erken erişim ayrıntıları hakkında da bilgiler edindik.

Vanguard, Call of Duty: Warzone ile de entegre olacak ve serinin sürekli gelişen Battle Royale oyununa büyük değişiklikler getirecek.

Warzone ile Vanguard Ne Zaman Birleşecek?

Warzone‘un devasa Verdansk haritası da oyunun ömrü boyunca önemli ölçüde değişti ve Black Ops Cold War ile bağlantı haritanın 1980’lerin versiyonuna dramatik bir geçişi ateşledi. Battle Royale oyunu ve Call of Duty: Vanguard arasında yakında çıkacak olan entegrasyonun şimdiye kadarki en görkemli bağlantı olacağı söylendi; Caldera adlı yeni bir II. Dünya Savaşı Pasifik haritası yakında Verdansk’ın yerini alacak ve serinin en yeni oyunları birbiriyle bağlanacak.

Warzone

Call of Duty’den Twitter üzerinden yapılan bir duyuru, iki oyun arasında yaklaşmakta olan entegrasyonu detaylandırdı. Vanguard’ın 1. Sezonu 2 Aralık’tan 8 Aralık’a ertelendi, bu nedenle Warzone’un II. Dünya Savaşı temalı Caldera haritasının yayınlanmasını geciktirdi.

Vanguard’a sahip olan oyuncular, 8 Aralık’tan itibaren 24 saat boyunca Battle Royale haritasına özel erişim elde edecek, yani Warzone oyuncu tabanının geri kalanı 9 Aralık’tan itibaren yeni haritayı deneyimleyebilecek. 8 Aralık güncellemesi ayrıca yeni haritalar getirecek, Vanguard’ın çok oyunculu kısmı için yeni modlar, silahlar ve teçhizatlar eklenecek. Bu arada Warzone’un Caldera haritası beraberinde yeni araçlar ve bir Vanguard Royale modu getirecek.

Caldera’nın kendisine ek olarak, Battle Royale oyununun Vanguard ile entegrasyonu, çok daha fazla değişiklik getirecek. 8 Aralık’ta RICOCHET hile önleme sistemini oyuna eklenecek ve bu, oyunun devam eden hacker sorunuyla mücadeleye yardımcı olacak. RICOCHET daha sonra Vanguard’a eklenecek ve bilgisayar korsanlarının seriye musallat olmasını önlemek için birleşik bir cephe oluşturacak. Vanguard’da tanıtılan motor güncellemeleri Warzone’a da gelecek, bu da 2020 unvanını yükseltilmiş sesler ve performansla iyileştirecek. İkinci Dünya Savaşı dönemi silahları da Warzone’a tanıtılacak, oyuncuların cephaneliklerini genişletecek ve 1940’ların sürükleyiciliğini tamamlayacak.

Battle Royale oyunu önceki iki oyunla bütünleşmiş olsa da, Call of Duty: Vanguard’a geçişi özellikle iddialı görünüyor. Battle Royale’ın yeni Kaldera haritası, Verdansk’ın kentsel sokaklarından büyük bir değişiklik olan mağaralar ve küçük köylerle dolu yemyeşil bir Pasifik adası. Yeni silahlar, haritalar ve araçlar da hayranların keşfetmesi için yeni içeriklerle her iki oyunu da canlandıracak. Vanguard’ın 1. Sezonunun lansmanı birkaç gün ertelenmiş olsa da, oyuncular yeni Call of Duty dönemini 8 Aralık’ta deneyimleyebilecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol