Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warzone 2’nin Gulag Sistemi 1v1’e Dönecek

Geliştirici Infinity Ward, 1'e 1 Gulag dövüşlerini geri getirerek Call of Duty: Warzone 2 ile ilgili en büyük oyuncu şikayetlerinden birini ele almaya karar verdi.

Warzone 2‘ye, popüler 1’e 1 Gulag modu geri dönecek. Infinity Ward ve Raven Software’in oynaması ücretsiz nişancı oyununa yeni bir harita ekleyen 2. Sezon güncellemesi ile bu değişiklik oyuna dahil edilecek.

Orijinal oyunun ardından merakla beklenen devam oyunu, büyük beklentilerin altında ezildi ve karışık inceleme notlarıyla karşılandı. Büyük ölçüde Escape from Tarkov’dan ilham alan yeni DMZ modu ve geleneksel Battle Royale oynanışının hızlandırılması iyi karşılansa da, oyundaki onlarca hata, birçok oyuncunun ağzında ekşi bir tat bıraktı. Yenilenen Gulag modu da oyuncuların sinirlerini bozdu.

Warzone 2 Nihayet Oyunculara Kulak Verdi

Warzone 2'nin Gulag Sistemi 1v1'e Dönecek

Resmi Infinity Ward Twitter hesabından yeni bir gönderi paylaşan geliştirici, 1’e 1 Gulag modunun Call of Duty: Warzone 2’ye oyuna gelecek Sezon 2 güncellemesinin bir parçası olarak geri döneceğini duyurdu. Gulag’a yapılan değişikliklerden hala rahatsız olan oyuncular için, bu duyurunun hoş bir haber olacağı kesin.

Gönderi, 1v1 Gulag‘ların 2v2 modunu tamamen değiştirip değiştirmeyeceğini veya sadece oyuncuların arayabileceği yeni bir oyun modu olup olmayacağını netleştirmedi ancak değişikliklerle ilgili daha fazla güncellemenin Infinity Ward’ın bir sonraki stüdyo blog gönderisinin bir parçası olarak paylaşılacağını belirttiği için detaylar yakında ortaya çıkacak.

Call of Duty serisindeki oyunlarda yapılan hemen hemen tüm değişiklikler gibi, 1’e 1 Gulag‘ların Call of Duty: Warzone 2’ye geri dönüşü, şimdiden oyuncular arasında oldukça bölücü bir etki yarattı ancak sırf Gulag sisteminden bıkarak oyunu bırakmaya karar veren oyuncuların sayısının azalacağını varsayıyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.