Warsaw 4 Eylül’de PC, PS4 Ve Switch’e Çıkacak!

Warsaw'un çıkış tarihi belli oldu.

Regalia ile tanınan Pixelated Milk şu sıralar yeni bir oyun üzerinde çalışıyor. Warsaw olarak duyurulan yeni oyun Steam’de sergilenmeye başlanırken bugün oyunun net çıkış tarihi de oyuncular ile paylaşıldı.

Warsaw 4 Eylül’de PC PS4 Ve Switch’e Çıkacak 2

Gaming Company imzası ile yayınlanacak olan Warsaw oyuncuları 2’nci Dünya Savaşı’na götürecek. Taktiksel bir RYO dünyasını karşımıza çıkaracak olan yapımda oyuncular tek oyunculu bir deneyim yaşayacaklar. 1944 yılında işgal edilmiş Varşova kentine gideceğimiz oyunda sokaklar hiç olmadığı kadar tehlikeli bir yapıda karşımıza çıkacak. Oyuncular kadın ve çocukların yardımlarına yetişecek ve düşmanlara meydan okuyacaklar.

Alman işgalcileri devirmeye çalışacağımız oyunda her kesimden insan ile yardımlaşacak ve bu insanların uzmanlıklarından yararlanacağız. Titizlikle hazırlanmış olan 1944 Varşova haritası, oyuncuları Nazi baskılarına karşı mücadele edebilmelerini sağlayacak. Hem tarihi hem de dikkat çekici bir yapıda olan Varşova’da karargahtan gelen emirleri yerine getirerek sokakları düşmanlardan temizleyeceğiz.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için duyurulan Warsaw, 4 Eylül’de lansmana çıkacakmış. Bugün GamingBolt’un yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre oyunun çıkış tarihi 4 Eylül olarak belirlenmiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol