Warriors Orochi 4 Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Warriors Orochi 4 çıktı.

5 yıl aradan sonra Koei Tecmo yeni oyunu Warriors Orochi 4’yi PC platformu üzerinde yayınladı. Aynı zamanda oyunun PC sistem gereksinimleri de Steam’deki Warriors Orochi 4 mağaza sayfası üzerinde paylaşıldı. Warriors Orochi 4 sistem gereksinimleri orta düzey bir bilgisayara ihtiyaç duyuyor.

Yayınlanan sistem gereksinimlerine göre Warriors Orochi 4’ü oynamak isteyen PC oyuncularının en azından Intel Core i5 2400 işlemciye, 6GB RAM’e ve Nvidia GeForce GTX 660 ekran kartına ihtiyaçları var.

Dağıtımcı firma Warriors Orochi 4’ü rahat bir şekilde oynamak içinse Intel Core i7 3770 işlemci, 8GB RAM ve Nvidia GeForce GTX 960 ekran kartı tavsiye ediyor. Buna rağmen maalesef bu önerilen sistem gereksinimlerinin hedeflediği çözünürlüğü bilmiyoruz. Fakat muhtemelen Warriors Orochi 4’ü önerilen sistem gereksinimlerinde High ayarlarda, 1080p çözünürlükte ve 60fps’de oynayabileceksiniz.

Çevrimiçi çok oyunculu ve eşli oyun seçenekleri de bulunan Warriors Orochi 4’te Dynasty Warriors ve Samurai Warriors kahramanları başrolde yer alıyor. Aynı zamanda 170 oynanabilir karakter bulunuyor.

Warriors Orochi 4 Steam’de 82,80 TL fiyat etiketiyle yüzde 10 indirimli olarak satılıyor. Fakat indirimin süresi 22 Ekim tarihinde sona erecek.

Warriors Orochi 4 Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 ve üstü

İşlemci: Core i5 2400 ya da üstü

Bellek: 6GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 ya da üstü

DirectX: Sürüm 11

Depolama Alanı: 20GB sabit disk alanı

Bağlantı: Geniş ağ internet bağlantısı

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>