Warner Bros Yeni Harry Potter Oyununu Duyurdu

Harry Potter'ın PlayStation 5 için çıkış yapacak olan oyunu Hogwarts Legacy duyuruldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Dün yapılan PlayStation 5 Showcase etkinliğinde tanıtılan bir diğer oyun ise yeni Harry Potter oyunu Hogwarts Legacy oldu. Harry Potter hayranını oldukça heyecanlandıran bu haber için bir de oyununu fragmanı yayınlandı.

Hogwarts Legacy’de oyuncular 1800’lerde Hogwarts’ta geçen yeni bir hikayeyi deneyimleyecekler. Karakteriniz, büyücülük dünyasını paramparça etmekle tehdit eden kadim bir sırrın anahtarını elinde tutan bir öğrenci. Oyuncular müttefikler kuracak, Kara büyücülerle savaşacak ve büyücü dünyasının kaderini belirleyecek.

Oyun içerisinde tam olarak bizleri nelerin beklediğini tam olarak bilmiyoruz ancak yeni Harry Potter oyununun tam bir yeni nesil oyunu olduğunu söyleyebilirim. Evet oyunun hikayesi az çok belli ancak geliştiriciler oyunculara ne gibi sürprizlerin hazırladığını açıkcası oldukça merak ediyorum. Oyunun yayınlanmış olan fragmanını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Hogwarts Legacy, 2021 tarihinde piyasaya sürülecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol