Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer: Vermintide 2’nin İlk DLC’si 28 Ağustos’ta Yayınlanacak!

Warhammer: Vermintide 2 ilk DLC tarihini duyurdu.

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için 8 Mart 2018’de yayınlanan Warhammer: Vermintide 2 ilk içerik genişlemesini 28 Ağustos’ta alacak.

Warhammer Vermintide 2’nin İlk DLC’si 28 Ağustos’ta Yayınlanacak 2

Tek oyunculu ve eşli oyunculu olarak oynanabilen Warhammer: Vermintide 2 bugün milyonlarca kopya satışı yapmış bir aksiyon oyunu olarak adından söz ettiriyor. Steam’de 50.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan yapım yayınlandığı günden bu güne de çok hızlı bir satış politikası izledi. Sayılı güncelleme alarak hataları ortadan kaldıran geliştirici ekip, bu ay sonunda milyonlarca oyuncusunun yüzünü güldürecek ve ilk içerik genişlemesini oyunculara sunacak.

28 Ağustos’ta tüm platform oyuncularına sunulacak olan genişleme paketinin adı Shadows Over Bagenhafen olarak duyuruldu. DLC paketinin içeriği 21 – 25 Ağustos tarihlerinde Köln’de düzenlenecek olan Gamescom 2018’de oyuncularla paylaşılacak.

” Sonbahara Vermintide 2’de daha fazla içerikle başlıyoruz.” diyor Fatshark’ın CEO’su Martin Wahlund. ”Ağustosun son haftasında, oyuncular Büyükbaba Nurgle’ın hoş olmayan dikkati tarafından hiç test edilmedikleri bir şekilde test edilecekleri şehir olan Bogenhafen’a davet edilecekler.”

DLC’nin tanıtım teaser’ını aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.