Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer Vermintide 2: Be’lakor Güncellemesi Duyuruldu

Warhammer: Vermintide 2, Chaos Wastes genişlemesine yeni bir Chaos iblis prensi, yeni bir seviye ve yeni düşmanlar ekleyen büyük bir güncelleme aldı.

Games Workshop’un Warhammer Skulls etkinliğinin bir parçası olarak geliştirici Fatshark, Warhammer Vermintide 2‘nin Chaos Wastes genişlemesi için büyük bir güncelleme duyurdu.

Güncelleme, Kaos iblisi prens Be’lakor’u Vermintide 2’ye getirdi ve oyuncuların üstesinden gelmesi gereken yeni bir tema ve çeşitli zorluklar ekledi. Güncellemenin bir parçası olarak, oyuncuların Be’lakor’un tüm gücünü üstlendiği yeni bir seviye olarak Temple of Shadows oyuna eklendi. Güncelleme ayrıca yeni bir düşman türü olan Shadow Champions’ı da beraberinde getirdi.

Warhammer Vermintide 2: Be’lakor Çıkış Tarihi

Warhammer Vermintide 2
Warhammer Vermintide 2 güncellemesi, 14 Haziran’da çıkış yapacak.

Warhammer Vermintide 2’nin Chaos Wastes genişlemesi için Be’lakor güncellemesi, 14 Haziran‘da PC, Xbox One ve PS4’te ücretsiz güncelleme olarak sunulacak. Oyunun hikayesi, Warhammer Fantasy’nin Eski Dünya’nın esasen bir kıyametle karşı karşıya olduğu End Times etkinliği sırasında geçiyor. Oyuncuların, Skaven, Beastmen ve hatta Demon Princes dahil olmak üzere Kaos’a tapan kalabalıklara karşı savaşması gerekiyor.

Fatshark, yakın zamanda yeni bir sinematik fragman alan Warhammer 40K: Darktide ismiyle Vermintide 2’nin devamı üzerinde çalıştığını da açıkladı. Darktide ayrıca PC için ön siparişe açıldı. Warhammer 40,000: Darktide, 13 Eylül’de PC ve Xbox Series X/S için çıkacak. Şu anda PS5 için bir sürüm olup olmayacağına dair bir bilgimiz yok.

Fatshark’ın açıklamalarından birçoğunun zaten bildiği gibi Warhammer 40K Darktide‘da Veba Lordu olarak bilinen, hızla büyüyen Kaos tanrısı Nurgle kültüne karşı savaşmak için bir araya geliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.