Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer 40K Darktide Hikaye Fragmanı Yayınlandı

Warhammer Skulls etkinliğinde, yakında çıkış yapacak olan Darktide'ın hikaye fragmanı da paylaşıldı.

Warhammer Skulls etkinliği, bu değerli hobinin birçok hayranının her yıl sabırsızlıkla beklediği bir etkinlik. Etkinlikte, Warhammer 40K Darktide’ın hikaye fragmanı da yayınlandı. Eylül ayında çıkış yapacak oyun hakkında birkaç önemli detay da öğrenme şansı yakaladık.

Son zamanlarda Warhammer 40K Darktide, geliştirici Fatshark ile yaptığı röportaj aracılığıyla bazı yeni oyun özelliklerini ve yeni bir oynanabilir sınıfı açıkladı. Bugün bu bilgilerin çoğu, oyuncuların Darktide’da keşfedeceği daha fazla ortamı ve anlatıyı gösteren yeni bir sinematik hikaye fragmanında gösterildi. Artık kahramanımızın neden savaşa gönderildiğini biliyoruz.

Warhammer 40K Darktide 13 Eylül’de Çıkış Yapacak

Warhammer 40K Darktide
Oyun, eşli oynanış desteği de sunacak.

Fatshark’ın açıklamalarından birçoğunun zaten bildiği gibi Warhammer 40K Darktide‘da Veba Lordu olarak bilinen, hızla büyüyen Kaos tanrısı Nurgle kültüne karşı savaşmak için bir araya geliyoruz. Böyle bir oyundan beklenebileceği gibi düşmanlarımız, zombilerin Warhammer versiyonu olan hastalıklı “poxwalkerlar”dan devasa yakın dövüş silahları ve kalkanları kullanan enfekte Ogryns’e kadar çeşitlilik gösterecek.

Bu düşman türlerinin ikisi de fragmanda sergilendi. Yeni yayınlanan ekran görüntülerinde de, oyuncunun yakınındayken kendini havaya uçuracak bir tür patlayıcı düşman türünü de görme şansı yakaladık. Fragmanda doğrulanan başka bir şey de Darktide’daki oynanabilir sınıfların Vermintide ve Vermintide 2’deki gibi benzersiz karakterlerle bağlantılı olmayacağı oldu.

Bununla birlikte, Darktide’ın hikayesi tamamen Fatshark tarafından yazılmadı ve ünlü bir Warhammer yazarı olan Dan Abnett, hikayenin geliştirilmesine yardımcı olmak için ekibe katıldı. Warhammer 40K Darktide, 13 Eylül 2022‘de PC ve Xbox Series X/S için çıkacak.

Warhammer 40,000: Darktide - Rejects Will Rise | Official Trailer

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.