Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer 40K Boltgun Fragmanı Yayınlandı

Doom'dan ilham alan yeni bir Warhammer 40K FPS oyunu duyuruldu. Nostalji kokulu bir fragman da yayınlandı.

Hiç DOOM ile Warhammer evreni birleşsin istediniz mi? Warhammer 40K Boltgun yeni bir fragmanla ile birlikte duyuruldu ve resmen bu bahsettiğim birleşimi hayal edenler için biçilmiş kaftan. Nostalji sevenler ve eski DOOM benzeri saf FPS deneyimi özleyenler için ilaç gibi gelecek olan Boltgun’un fragmanı gerçekten etkileyici.

Fragmanda, kamera 1999’dan “Jamie’s Stuff” adlı bir kutuya yakınlaşıyor. Kutuyu açtığında, bilinmeyen karakter Warhammer 40K masaüstünden bir kutu eski Space Marine ve Chaos Space Marine minyatürlerini açarken nostaljik müzik yükseliyor. Karakter, eski modellerini çıkardıktan sonra, 90’ların nostaljisinin tam içerisinden gelme bir disket buluyor ve maceramız burada başlıyor.

Warhammer 40K Boltgun Fragmanı

Warhammer 40K Boltgun
Warhammer 40K Boltgun, DOOM benzeri grafiklere sahip.

Şirket, Warhammer 40K Boltgun‘a orijinal DOOM benzeri geleneksel bir grafik stili vermeye karar verdiğinden, bu muhtemelen geliştirici Auroch Digital’in tematik ve isteyerek uyguladığı bir seçim. Oyuna daha yeni DOOM oyunlarına daha çok benzeyen daha hızlı bir his veren modern bir dokunuşa sahip pikselli modeller ve dokular mevcut. Fragmanda gösterilen oynanış kısa ve merak uyandırıcı.

Bu oyunun Warhammer evreninde tam olarak hangi zamanda kurulduğu tam olarak belirtilmedi ancak oyuncunun Warhammer 40K evreninde belirlenen farklı seviyelerde gezinmesini, hatta belki de yaratıkların ana dünyasında savaşmak için Kaos Diyarları’nı ziyaret etmemizi sağlayacak.

Boltgun, oyuncuların Warhammer 40k: Space Marine gibi süper asker Space Marines rolünü üstlenmesine izin veren diğer bazı Warhammer oyunlarına benzer miktarda çok öldürme sunacak. Warhammer 40K Boltgun, 2023’te PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.