Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Warhammer 40K: Eternal Crusade Ücretsiz Bir Versiyon Sunuyor

Warhammer 40K ailesinden Eternal Crusade ücretsiz oynanabilecek bir versiyonuyla Steam'deki yerini aldı.

Aslında tam olarak bir versiyon diyemeyiz. Warhammer 40K oyunlarından Eternal Crusade‘in sadece bir karakter sınıfına erişim izni veren ve daha yavaş oyun dinamikleri sunan bir versiyonu ücretsiz olarak Steam’de listelendi. Oyunun Steam sayfasını merak edenler ve bu fırsattan yararlanmak isteyenler buraya tıklayabilirler.

warhammer eternal crusade ücretsiz 1

Yayınlandığı günden bu yana umduğu başarıya erişmekte zorlanan oyunun geliştiricileri, yeni satış stratejileri geliştirmeye karar vermiş olacaklar ki bu adımı attılar. Sadece bir sınıfa erişmemiz ve oyunun gerçek dinamiklerinin performansını ve eğlencesini keşfedemeyecek oluşumuz eksi değer ancak yine de hala Eternal Crusade’i merak edenler varsa bu fırsattan yararlanabilirler.

MMOTPS tarzı bir oyun olan Eternal Crusade, Warhammer aleminden alışık olduğumuz savaş aksiyonları ve devasa zırhlar sunuyor. Eğer dilerseniz oyunu satın alabilir ve her üç sınıfa da tam erişim sağlayabilirsiniz. Oyunun tam sürümüne güncellediğiniz zaman, oyun içi alışverişlerde kullanabileceğiniz 20.000 altın da hesabınıza yükleniyor. Üstelik geliştirici ekibin fısıldadıklarına bakılırsa, bu ücretsiz versiyonda oyunun geleceğiyle ilgili çeşitli ipuçlarına da erişebilirmişiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.