Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Wargaming 1 Nisan Etkinliğini Duyurdu

Yeryüzünde geliştirdiğiniz tank savaşı yeteneklerinizi Mars koşullarında sınava vakti.

Wargaming, mücadeleci tankçılarını tuhaf yer çekimi koşullarında yeteneklerini sergileyebilmeleri için Mars’a ışınlayacak. Oyunun 1 Nisan etkinliği kısa süre önce duyuruldu. Tankçıları daha önce Ay yüzeyinde savaşmaya göndermiş olan Wargaming, şimdiki rotasını da Mars’a çevirmiş durumda. Mars modunun eğlencesini ortaya koyan bir de video paylaşıldı.

world tanks mars mod

1 Nisan’da tanklar Mars yüzeyine inecek. Bir acayip yer çekimi kanunlarına tabi olacak oyuncular alternatif bir oyun sisteminin keyfini sürebilecekler. Bir Sonraki Durak: Mars ismini taşıyacak etkinlikte, düşük yer çekimi koşullarıyla baş etmeniz gerekecek.

31 Mart tarihinde başlayacak etkinlik 2 Nisan tarihinde sona erecek. Uzaylı yaratıklar tarafından savaş alanına çevrilmiş olan Mars’ta, tankçılar yüzeyde ve savaş gemileri gökyüzünde dış uzaydan gelen tehditlerle mücadele edecekler. Savaşa katılmayı seçtiğiniz anda Mars’a doğru ışınlanıp, kendinizi uzay cehenneminin içinde bulacaksınız. Tüm bunlar için garajınızdaki Lunar Chaffee’i seçmeniz yeterli olacak. World of Tanks’ın konsol sürümünde oynayabileceğiniz Mars moduyla ilgili bir de video bulunuyor. Düşük yer çekiminde tank kontrolüyle baş etmenin nasıl bir his olduğunu merak edenler, aşağıdaki ekrana göz atabilirler.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.