War Robots Yarın Çıkış Yapacak!

Android ve İOS platformunda oynanan War Robots yarın Steam'de yayınlanıyor.

Robotik savaşlara gireceğimiz War Robots yarın Steam’de yayınlanacak. Oynaması ücretsiz olan yapım nasıl bir fiyat etiketine sahip olacak bilinmiyor.

Geliştiriciliğini Pixonic’sin yaptığı War Robots çok oyunculu bir yapı ile karşımıza çıkacak. Gerçek zamanlı oyuncular ile oynayacağımız yapımda, aksiyon dolu savaşlara katılacak ve rakiplerimizi etkisiz hale getirmeye çalışacağız. 6’ya 6 maçlara katılacağımız oyunda farklı güçlere sahip 34 savaş robotu yer alıyor. Birbirinden farklı 9 haritanın yer aldığı yapımda dileyen oyuncular kendi klanlarını kurabilir ve diğer klanlar ile klan savaşlarına katılabilirler. 30’dan fazla silah seçenekleri ile dilediğiniz robotu kişiselleştirebilir ve silahlarla donatabilirsiniz. Oyuncular sahip oldukları robotların silahlarını yükseltebilir ve daha etkili bir hale getirebilirler.

Oyun içerisinde dünyanın dört bir yanından gerçek oyuncular ile karşı karşıya gelebilir ve destansı PvP savaşlarına katılabilirsiniz. Orta dereceli grafikleri ile karşımıza çıkacak olan yapım da gerçeklik uzak ve fantastik öğeler yoğunluk gösterecek.

Android ve İOS platformunda keyifle oynanan yapım 5 Nisan itibari ile bilgisayar platformunda da oynanabilir olacak.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7

İşlemci: 2.5 Ghz

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000

DirectX: Sürüm 10

Depolama: 1500 MB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: 3.2 GHz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GTX 960

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol