League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.9

Kullanıcı


Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 2019 Kış Mevsimi’nin 4’üncü Haftası Tamamlandı!

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 2019 Kış Mevsimi tüm heyecanıyla devam ediyor.

Birbirinden zorlu mücadelelere ev sahipliği yapan Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 2019 Kış Mevsimi’nde 4’ncü hafta geride kaldı. Birbirinden yetenekli League of Legends oyuncusunun yer aldığı haftada yine maçlar kıran kırana geçti. Her hafta şampiyonluğa giden yol biraz daha kızışmaya başladı.

Her hafta olduğu gibi 4’ncü haftada da birbirinden zorlu maçlar Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 2019 Kış Mevsimi’nde devam ediyor. Ligin ilk 4 haftası geride kalırken liderlik sürecide el değiştirmeye başladı. Ligde yer alan Bahçeşehir SuperMassive ve Royal Youth bu haftayı da kayıpsız olarak kapatırken zirvedeki yerlerini de korumaya devam ettiler. Zirve yarışında haftayı kayıpsız kapatan Galatasaray Espor ve 1907 Fenerbahçe Espor’da rakiplerinin peşini bırakmıyor. 6’şar galibiyet ile ligde yer alan iki ezeli rakip liderlik konusunda oldukça kararlı görünüyor.

Ligin orta sıralarında ise Beşiktaş, HWA Gaming’i yenerken Royal Younth engeline takıldı ve 4 puanda kaldı. Bir galibiyet ve bir mağlubiyet alan Doğuş Üni Aurora, Beşiktaş ile üçüncülüğü paylaşıyor.

Bu hafta galibiyet alamayan Dark Passage, HWA Gaming ve Galakticos ligde alt sıralarda yer alıyor.

Ligde en alt sırada ise kötü sonuçlara bir türlü dur diyemeyen Bursaspor Esports yer alıyor.

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 2019 Kış Mevsimi’nin 5’nci haftası 16-17 Şubat tarihlerinde yapılacak. Maçlar Twitch ve YouTube üzerinden oyunculara sunulmaya devam ediliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol