League Of Legends

MMORTS
Takip Et
8.9

Çok iyi

7.9

Kullanıcı

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 2019 Kış Mevsimi Kapılarını Oyunculara Açmaya Hazırlanıyor!

Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi 2019 Kış Mevsimi 19 Ocak'ta başlayacak.

Espor hayranları tarafından ilgiyle takip edilen Vodafone Freezone Şampiyonluk Ligi, 2019 Kış Mevsiminde birbirinden yetenekli oyuncuları karşı karşıya getirecek.

Türkiye’nin ilk espor ligi olarak adından söz ettiren League of Legends yeni dönemde de adeta nefesleri kesecek. Önceki yıllara göre daha da rekabetçi bir  havanın yer alacağı Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi 19 Ocak’ta kapılarını oyunculara açacak. Bu yıl İstanbul Ataşehir’deki Watergarden’da açılacak olan Riot Ganes Espor sahnesi canlı ve seyircili olarak yapılacak. Oyunun hayranları LoLeSpor YouTube kanalı üzerinden maçları canlı olarak izleyebilecekler.

Vodafone tarafından sunulan ‘Gamer Paketleri’ yeni sezonda da oyun severlerin yanında olacak. Ayda 18 TL’ye tekrar eden ve ayda 10 TL’ye tekrar etmeyen paketler halinde oyun severlere sunulacak olan ‘Gamer Paketleri’ ile oyun severler maçları kolay bir şekilde internet üzerinden takip edebilecekler. Buna ek olarak oyun severler Mart sonuna kadar sürecek olan yarışmaya katılarak 3 Monster oyun bilgisayarından birini kazanma fırsatı yakalayacaklar.

Yeni lig sezonunu değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, “Vodafone FreeZone olarak, esporun en büyük destekçisi olmayı sürdürüyoruz. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’ne isim sponsoru olmamızla birlikte ‘Gamer Paketleri’ ile esporseverlerin ve oyuncuların bu tutkularını en üst seviyede yaşayabilmelerine olanak sağlıyoruz. ‘Gamer Paketleri’ ile internetinden yemeyen YouTube’un yanı sıra her ay efsane hediyeler kazanma şansı vererek gençlerin oyun deneyimini sınırsız yaşamalarını hedefliyoruz. Şampiyonluk Ligi’ne özel faydalar ve içerikler ile oyuncuların Vadi dünyasına daha fazla dahil olmasını sağlamak istiyoruz. Haftalık ve aylık alternatiflerle gençlerin bütçesine uygun daha geniş bir portföy sunarken, onlara Mart sonuna kadar sürecek yarışmayla 3 Monster oyun bilgisayarından birini kazanma şansı da veriyoruz. Vodafone FreeZone olarak, tutku alanı espor olan gençlere destek olmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Yeni dönem ile Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde 2019 Kış Mevsimi’nin formatında da bazı değişiklikler yapıldı. Ligde artık 8 değil 10 farklı takım yer alacak. Ligden düşme olmayacak ve bu takımlar üç yıl boyunca mücadele edecekler.

Ligde yer alacak takımlar şöyle:

  • 1907 Fenerbahçe
  • Bahçeşehir SuperMassive
  • Beşiktaş
  • Bursaspor Esports
  • Dark Passage
  • Galacticos
  • Galatasaray Esports
  • HWA Gaming
  • Royal Youth
  • Team Aurora

Vodafon FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin bir alt ligi olan Yükselme Ligi’de kaldırıldı. Artık her takımın yedek ve genç yetenkleri aynı takımların isimleri ile Akdemi Ligi’nde de boy gösterebilecekler.

Maçlar Cumartesi ve Pazar günleri yapılacak. Her gün 5 maç yapılacak ve her takım birbiri ile 2 kere eşleşecekler. Toplamda her takım 18 maç yapacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol