Vivo X70 Pro + DxOMark Sıralamasında İlk 10’da!

Geçtiğimiz eylül ayında Vivo yeni iyi akıllı telefonunu kullanıcıların beğenisine sundu ve bugün cihaz DxOMark sıralamasında ilk 10'da!

Eylül ayında, vivo en son amiral gemisi X70 Pro + akıllı telefonunu piyasaya sürdü ve birinci sınıf bir akıllı telefondan beklenebilecek en yeni ve en harika özelliklerin yanı sıra özel bir kamera ve görüntüleme teknolojisine sahip. Şimdi, X70 Pro+, DxOMark kamera testinden yeni geçti ve 135 puan alarak en iyi akıllı telefon kamerası için ilk 10 sıralamasını kırdı.

DxOMark kamera testinde Vivo’nun amiral gemisi 135 puan ile takdire şayan bir puan elde etti. Kamerası 139 puan alırken, zoom ve video puanları sırasıyla 88 ve 115 puana ulaştı. Bu puanlar sayesinde X70 Pro+, DxOMark’ın en iyi akıllı telefon kamera listesinde 7. sırayı aldı.

Vivo X70 Pro + DxOMark Kamera Sıralamasında 7.

Vivo X70 Pro+

Testlere bakıldığında cihaz, ana ve ultra geniş açılı sensörle ilgili çekimlerin ve geniş dinamik aralığın pozlanması söz konusu olduğunda harika bir performans gösterdi. Vivo X70 Pro+, düşük ışık koşullarında iyi bir dijital görüntü yönetimine sahiptir ve doğru renksel geriverim sağlar. Cihaz, bokeh modunda doğal bir bulanıklık gradyanı ve iyi bir konu izolasyonu sağlar.

Ancak testlerde, amiral gemisinin sahne değişikliklerine tepki vermede biraz yavaş olan otomatik odaklama sorunlarından muzdarip olduğu da gözlerden kaçmadı. Füzyon artefaktları, düşük ışıkta ve ardışık çekimler yoluyla değişen seviyelerde gürültü azaltmada oldukça dikkat çekti. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol