Vivo V20 ve V20 SE Modellerinin Render Görüntüleri Sızdırıldı

Vivo’nun Vivo V20 SE ve Vivo V20 modellerinin render görüntüleri ortaya çıktı. Vivo V20 SE modeli gücünü Snapdragon 665 işlemcisinden alacakken, Vivo V20 modeli ise gücünü Snapdragon 720G işlemcisinden güç alacak.

Çin merkezli teknoloji devi Vivo’nun yeni V20 ailesi modelleri olacak olan Vivo V20 ve V20 SE modellerinin render görüntüleri sızdırıldı.

Son dönemde ürettiği akıllı telefon modelleri ile dikkat çeken Vivo’nun yeni akıllı telefonları Vivo V20 ve Vivo V20 SE modellerinin render görüntüleri ortaya çıktı. Vivo’nun klasik tasarımını devam ettiren Vivo V20 ve Vivo V20 SE modelleri her ne kadar benzer tasarıma sahip olsa da modellerin arka tasarımları ise farklılaşıyor. Vivo 20 SE modeli uzun dikdörtgen bir kamera ile birlikte gelirken Vivo V20 modelinin kamera kurulumu ise daha kısa bir dikdörtgen tasarıma sahip.

Vivo V20 SE modelinin render görüntülerine göre model, Gravity Black ve Oxygen Blue olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile birlikte gelecek. Bir diğer model olacak olan Vivo V20 modeli de Sunset Melody ve Midnight Jazz renk seçenekleri ile birlikte satışa sunulacak.

Aktarılan bilgilere göre Vivo V20 SE modeli 6.44 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlük sunan AMOLED bir ekran ile birlikte gelecek. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 665 işlemcisinden güç alacak ve 8 GB RAM ile desteklenecek. 128 GB depolama alanına sahip olacak olan model 4.100 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenecek. Vivo V20 SE modeli ayrıca 33W hızlı şarj desteği ile birlikte gelecek.

Vivo V20 modeli ise 6.44 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlük sunan AMOLED ekrana sahip olacak. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 720G işlemcisinden alacak olan model , 8 GB RAM ile desteklenecek ve 128 GB depolama alanına sahip olacak. 4.000 mAh kapasiteli bir bataryadan beslenecek olan model 33W hızlı şarj desteğine sahip olacak.

Vivo V20 SE modeli arka tarafında 48 megapiksellik ana kamera + 8 megapiksellik ultra geniş açı kamera ve 2 megapiksellik derinlik kamerasından oluşan üçlü kamera kurulumu ile birlikte gelecekken modelin ön kamerası ise 32 megapiksel çözünürlüğe sahip olacak. Vivo V20 modelinin arka kamera kurulumunun merkezinde ise 64 megapiksel çözünürlüğünde bir kamera bulunacak. Bu kameraya 8 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 2 megapiksellik monokromatik lens eşlik edecek. Modelin ön kamerası ise 44 megapiksel çözünürlüğe sahip olacak. Modellerin ne zaman tanıtılacağı ve fiyatının ne olacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol