Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Vikings – Wolves Of Midgard Sonunda Piyasaya Çıktı

Kısa bir süredir ARPG severler tarafından takip edilen oyun, sonunda bir fragman eşliğinde piyasaya çıktı.

Kalypso Media ve Games Farm tarafından geliştirileceği duyurulan Vikings – Wolves of Midgard şahane bir fragman eşliğinde piyasaya çıktı. ARPG tarzı oyunları sevenlerin muhakkak göz atması gereken yapım, Steam üzerinden de indirilebilir. Hikayesini neredeyse herkesçe bilinen Ragnarok efsanesine dayandıran Vikings, gücünü İskandinav mitolojisinin sonsuz hikayelerinden alıyor.

Vikings Wolves Midgarçıkış

Viking efsaneleri ve İskandinav mitolojileri üzerine fantastik bir örtü ile renklendirilerek yaratılmış olan hikaye, sizi Midgard kıyılarına götürecek. Sağ kalmak için baş etmek zorunda olacağınız çeşitli güçlüklerin yanında zorlu doğa şartları da bulunacak. Oyunun Steam sayfasına gitmek için buraya  tıklayabilirsiniz. Oyun için çok yüksek sistem gereksinimleri gerekmediğini de söyleyelim. Playstation 4, Xbox One ve Mac ile Linux PC konsolları üzerinden de oyunu oynayabilirsiniz.

İskandinav mitolojilerinden ve özellikle de Viking hikayelerinden hoşlanan oyuncuların kaçırmaması gereken yapım, çok güzel resmedilmiş fantastik unsurlar ve karakter tasarımları da barındırıyor.

Steam üzerinden 59 Türk lirası olarak listelenen oyunun Kuzey Amerika fiyatı ise 39.99 Amerikan doları. Kalypso Media tarafından yayınlanan çıkış fragmanına aşağıdaki ekrandan erişebilirsiniz.

YouTube video

 

 

 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.