Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Viking Fenomeni Valheim PC Game Pass’e Geliyor

Sevilen ve oldukça olumlu geri dönütler alan Valheim oyunu, bu yıl PC Game Pass'e Geliyor. Ayrıca 2023 yılının başlarında ise Xbox Game Pass'te yer alacak.

Microsoft, bu hafta sonu Xbox etkinliğinde birkaç oyuna uzunca bakış atmamızı sağladı. Duyurular arasında önemli olan haberlerden biri, hayatta kalma oyunu Valheim‘ın bu sonbaharda PC Game Pass’e gelecek olmasıydı. Valheim ayrıca; Xbox, Microsoft ve Steam oyuncuları arasında çapraz platform desteği de sunacak. Valheim 2023 yılının başlarında Game Pass’te yer alacak ancak öncelikli hedef PC oyuncuları olacak.

Bilmeyenler için Valheim; arkadaşlarınızla bir çiftlik inşa ederek kaynaklar topladığınız, düşmanları alt etmek ve daha uzak diyarlara yelken açmak için vahşi doğada maceraya atıldığınız bir Viking oyunu. İskandinav mitolojisinden esinlenerek oluşturulmuş bir dünyada geçen hikayede, kendinizi Odin’e karşı kanıtlamak zorunda kalıyorsunuz. Viking olarak oynadığınız oyunda, bilinmeyen topraklarda kana susamış canavarlarla savaşıyorsunuz.

Valheim 2023 Yılının Başlarında Xbox Game Pass’e Geliyor

Valheim

Güçlü bir lansmana imza atan oyun, çıkış yaptığı ilk ayda 3 milyon ve dört ayda toplam 6.8 milyon kopya sattı. O zamandan beri, büyük güncellemeler nispeten yavaş geldi. Ancak mart ayında oyun haritalarına gizemli buz mağaraları eklendi. Büyük ölçüde genişlemeler almamasına rağmen, büyük dünyasıyla oyuncuyu içine çeken oyun; savaş sahneleri sayesinde oldukça heyecan verici.

Oyun PC için şu anda erken erişim aşamasında. Elbette oyun içerikleri değiştirilebilir ancak şimdiki haliyle de devam edilebilir. Daha farklı güncellemeler ve içeriklerle geliştirilecek olan oyun, 32 TL’ye satışa sunuldu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.