Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Venom 3’ün Yönetmeni Belli Oldu

Tom Hardy'nin yer alacağı Venom 3 filminin yönetmeni, Kelly Marcel olacak. Serinin ilk iki filminin yönetmenliğini üstlenen yapımcı, Hardy ile ortak çalışacak.

Tom Hardy’nin başrolde yer aldığı Marvel ve Sony ortak yapımı Venom 3′ü, Kelly Marcel yönetecek. Serideki ilk iki filmin senaryosunu kaleme aldıktan sonra Kelly Marcel, Venom 3’ü yazıp yönetmek için anlaşma imzaladı. İlk iki film, Sony’nin Spider-Man Universe’sinin başlatılmasına yardımcı oldu. Hardy’nin en son çalışması Venom: Let There Be Carnage, Andy Serkis tarafından yönetilmişti.

110 milyon dolarlık üretim bütçesine karşı 507 milyon doların üzerinde hasılat elde eden film, pandemi sonrasında salgının ekmeğini yemişti. Venom 3 filminde ise Marcel, yapımcılığı Hardy, Avi Arad, Matt Tolmach, Amy Pascal ve Hutch Parker ile birlikte yapacak. Tom Hardy’nin yer alacağı devam filmi, Hardy ve Marcel markası için son bölüm olarak tanımlandı. Yani Venom karakterini ekranda son kez solo göreceğiz.

Venom 3, Karakterin Son Solo Filmi Olacak

Venom 3

Hardy’nin karakter sayesinde aldığı popülerlik ve Venom: Let There Be Carnage‘in selefine göre daha iyi eleştiri alması göz önünde bulundurulursa; bunun son film olabileceğine inanmak zor. Ek olarak Hardy, SSU ve MCU’yu daha da bir araya getirmek için Venom karakterini sürdürmek ve Sony ile birlikte çalışmaya devam etmek istediğini sıkça belirtmişti.

Venom 3, karakterin son solo filmi olsa bile seyirciler karakteri perdede son kez görmeyecek. Örümcek Adam’ı devirmek için bir ekip kurma olasılığının tartışıldığı Morbius stüdyosu, bir kez daha altılı ekip kurmak istiyor. Ek olarak Morbius’un yönetmeni Daniel Espinosa, Hardy’nin Venom’u canlandırmaya devam etmesi için açık kapı bıraktı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.