Marvel Hayranları Buraya: Venom 3 Resmen Duyuruldu

Marvel ve Venom hayranlarını sevindirecek haber nihayet geldi. Venom serisinin devam filmi gelecek.

Spider-Man yapımcısı Amy Pascal, Collider ile yakın zamanda yaptığı bir röportajda Venom 3 filminin sinyallerini yaktı. Ve filmin yapım aşamasında olduğunu nihayet doğruladı. Devam filminin çekileceği haberi, Venom: Let There Be Carnage’ın vizyona girdikten birkaç ay sonra ve Spider-Man: No Way Home’un vizyona girmeden sadece birkaç gün önce geldi.

Amy Pascalın açıklamaları filmin çok erken yapım aşamalarında olduğunu belirtti. Bu, Venom hayranlarının Tom Hardy’nin tekrardan karakterine bürünerek vizyona gireceğini rahat bir şekilde bekleyebilecekleri anlamına geliyor. Pascal; “Şu anda planlama aşamasındayız ancak odaklandığımız şey herkesin Spider-Man: No Way Home’u görmesini sağlamak” dedi.

Venom 3 Şimdilik Planlama Aşamasında

Venom 3

Tom Hardy, Digital Spy ile yaptığı önceki bir röportajda, “Böyle yapımlar genellikle üçlü olarak gelir. Eğer yeni bir tane olacaksa ve bu büyük ölçüde her birinin başarısına bağlıysa, bu yüzden bir daha asla olmayacağına güvenemezsiniz her biri sonuncusu gibi olmalı. Ama ben gerçekten önemli olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Venom: Let There Be Carnage yönetmeni Andy Serkis şu açıklamalarda bulundu; “Yani, Venom filminin devamının geleceği kaçınılmaz bir gerçekti. Bunu tahmin etmekte kimse zorlanmazdı. Sanırım Kelly Marcel ve Tom Hardy yolculuğun devamı hakkında daha detaylı açıklamalarda bulunurlar.”

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol