Venom: Let There Be Carnage’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

Venom: Let There be Carnage'ın çıkış tarihi sonunda kesinleşti. Merakla beklenen film 2022 yılından önce mutlaka vizyona girecek.

Venom: Let There Be Carnage filminin çıkış tarihi sürekli ertelenerek bekleyenleri bir hayli sıkmıştı. Bir şekilde vizyona giremeyen ve söylentilerin hep odağında olan film, izleyicilerin adeta heyecanını kaybetmeye başlamıştı. COVID-19 salgınından açıkçası vizyona girmesini istemeyen Sony, film için son artık verdi.

Merakla beklenen filmin posterini yayınlayan şirket, bekleyenlere müjdeyi verdi. 2022 senesine ertelendiği söylenen Venom: Let There be Carnage, bu yıl sonunda vizyona girecek.

Venom: Let There Be Carnage Yakın Zamanda Vizyonda Olacak

2022 yılının Ocak ayında vizyona girmesine kesin gözüyle bakılan yapımın aslında daha erken şekilde gelecek olması, bekleyenlerin heyecanını artırdı. Edinen bilgilere göre şirket, Venom‘un ikinci filmini gerçekten ertelemek istiyordu. Fakat kamuoyu yoklaması yapan Sony, gelen tepkilerden sonra kararını tekrardan gözden geçirdi ve değişikliğe gitti.

Venom: Let There be Carnage

Filmin posteri paylaşıldığı itibaren çıkış tarihi de netleşti. Venom‘un Carnage ile olan savaşını anlatacak olan film, 15 Ekim‘de vizyona net bir şekilde sürülecek. Böylelikle dördüncü erteleme söylentileri de boşa çıkmış oldu. Delta varyantına da karşı önlem almaya çalışan Sony, hayranların adeta sıkılması nedeniyle zor duruma düşüyor. Bunun etkilerinin görüldüğü yapımda, sonunda erteleme haberleri vermeyecek.

İlk filmin sonrasında çokça eleştiriye maruz kaldı ve ikinci yapımı ile de hayranlarına kendisini affettirmeyi istiyor. Sony, kaliteyi arttırmak için dikkat çekecek kişilerle çalışma kararı aldı.

Filmin başrollerinde, Tom Hardy, Woody Harrelson, Michelle Williams ve J. K. Simmons yer alıyor. Bununla birlikte filmin yönetmenliğini Andy Serkis üstlenecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol